Karadeniz Pet

21 Ocak Doğum Günüm

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Evet yanlış duymadınız 21 Ocak doğum günüm :p

Bu konuyu şimdiden açma nedenime gelince şunun şurasında ne kaldı sanki altı üstü 16 gün kaldı. Hediyelerinizi şimdiden hazırlayın ki son güne bırakıp heyecana kapılmayın :p

Şu yarışmada hediye edeceğim telefonu kazanan arkadaş 14 Şubat'da bana hediye etsede olur. Beklerim ben. :p :D

Evet yanlış duymadınız 21 Ocak doğum günüm :p

Bu konuyu şimdiden açma nedenime gelince şunun şurasında ne kaldı sanki altı üstü 16 gün kaldı. Hediyelerinizi şimdiden hazırlayın ki son güne bırakıp heyecana kapılmayın :p

Şu yarışmada hediye edeceğim telefonu kazanan arkadaş 14 Şubat'da bana hediye etsede olur. Beklerim ben. :p :D

yaşa başkannnnn.çok güzel demişsin YA BENİMSİN YADA TOPRAĞIN gibi olmuş

ona bakılırsa 14 ocakta benim doğum günüm allah allah :D hediye yollayacaklar varsa söylesinler :)) ben ne alacakları konusunda yönlendiririm :D

Şimdiden doğum günün kutlu olsun muhammet abi. ::D

Muhammet Bey doğum gününüz şimdiden kutlu olsun :)

Söz veriyorum eğer bana çıkacak olursa hediyemi size hediye ediyorum :p

siz bana özelden adreslerinizi yazın hallederiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:23 -->-> Daha önceki mesaj 02:22 --

Muhammet Bey doğum gününüz şimdiden kutlu olsun :)

Söz veriyorum eğer bana çıkacak olursa hediyemi size hediye ediyorum :p

ohohohohohoho günün bombası oldu bu :)

Bu arada benim doğum günümde 23 Nisan :p Annem tam doğuracak günü bulmuş :)

Muhammet Bey'in canı sağolsun :) Altı üstü bir telefon. Bu sitede ki bu kadar sıcak ve samimi ortam için hediyemi hediye etmeyi göze aldım :)

Tamam muhammet abi sonuçta bana çıkacağı için bakarız verrim sana merak etme :D :p

Bu arada benim doğum günümde 23 Nisan :p Annem tam doğuracak günü bulmuş :)

Muhammet Bey'in canı sağolsun :) Altı üstü bir telefon. Bu sitede ki bu kadar sıcak ve samimi ortam için hediyemi hediye etmeyi göze aldım :)

telefona ihiyacım var diyordun :D :p:p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:28 -->-> Daha önceki mesaj 02:27 --

İçimde çocuk yok Selen Hanım :) Henüz evlenmedim :p

içindeki insan sevgisi desek çocuk olana kadar :D

Koskoca sitenin moderatörüsün aylık 2.000 TL Maaş + SSK + Full Akbil + Yemek imkanların var halen cimrisin yahu abla :D

Geri