petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

22 gunluk yavru kus yikanir mi ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mrv tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. mrv

mrv Guest

Arkadaslar bnm 32 gunluk yavru muhabbet kudum var ama suya alissin ve serinlesin diye yıkamak istiyorum olur mu ???

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Benimde yavrularım var 1 aylık ben 1 defa yıkadım sonrada üşütürler diye kaldırdım banyoluğu ilk boş olarak koyun belki öyle daha çabuk alışır.

3. Hakan GÖLGE

1 aylık olmadan Yıkamayın bence ustalar daha iyi bilir

4. mrv

mrv Guest

1 ay 2 gunluk yavrumuz :))

5. Doğuş ŞEKER

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bence yıkamayın daha küçük hastalanabilir.

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    En azından 2 aylık olmasını bekleyin.

7. mrv

mrv Guest

Bilmiyorum birde yemi tam yiyemiyor anneside artik pek yedirmiyor inanmayacaksi iz ama yavru annesini yediriyor birde annesi surekli yavruya vuruyor kiz mi erkekmi onuda bilmiyoruz hatta bir ara anne ile baba sıkıştırıp yavruyu vuruyorlardi ama bazende çok iyi anlasiyorlar anne de yuvadaki kumlara kafese atiyor sanirim yine yumurta yapacak her yumurta yaparken ayni seyi yapiyor

8. Tunç ÇAĞATAY

Havalar çok sıcak bunaltıcı derecede değil ise yıkamayın en ufak rüzgarda kapar şifayi

9. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ayırın ben ayırdım 2 yavrumu 2 side mutlu şuanda erkek ve dişi kuşum tekrar üretimde :)

Sayfayı Paylaş