Karadeniz Pet

25 günlük kuşum yem kıramıyor ne yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan Merve AKKIŞLA
  • Başlangıç tarihi
Merhaba benim muhabbet kusum 1.5 aylık ama erkek kus yani babası yavruyu sürekli dövüyordu bende yavruyu baska kafese aldım o kafestede bir erkek kus var erkek yem kırmayı ögretmedigi için sürekli annesinin ağzından yem almaya calısıyor ama yuvalikta yeni iki tane daha yavru var 1 haftalık anne onları kıskanınca bu yavruyu dövüyor ne yapabilirim yem kırma konusunda

Dal darı ve aspur benzeri yemesi kolay besinler verin.
Gözlemde bulunun.

evet gagasında siyahlık yok ben de anlamadım gerçekten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Nasıl bi yol izlemem ne yapmam gerekiyo anlamadım.Kafam karıştı.
Benim 2 tane yavru kuşum var ve benim çift kuşlarımın yavruları şuan 32 günlükler birinin gagasında siyahlık var diğerinde yok yani diyeceğim o ki illa siyahlık olması gerekmiyor

evet gagasında siyahlık yok ben de anlamadım gerçekten ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Nasıl bi yol izlemem ne yapmam gerekiyo anlamadım.Kafam karıştı.
Benim 2 tane yavru kuşum var ve benim çift kuşlarımın yavruları şuan 32 günlükler birinin gagasında siyahlık var diğerinde yok yani diyeceğim o ki illa siyahlık olması gerekmiyor

Geri