Karadeniz Pet

25 günlük yavrum yuvadan atladı

Pınar Aydın

Meraklı Üye
eaklb2.jpg
xYzQ7k.jpg
x8pa71.jpg
KDnY03.jpg
emvMW4.jpg
xEvm4g.jpg
arkadaşlar anne baba bu yavruyu beslemiyordu oda isyan edip yuvadan atladı resmen sonra kafes içindede anneden birazdayak yedi bende kurtardım başka kafese yerleştirdim şimdi kabuksuz yem verdim yemeye çalışıyo ama cıyaklaması kesildi (acıkınca çıkardıkları ses) acaba çokmu küçük sizce geişiminde bir sıkıntı olurmu bide kabuksuz yemi yiyo fakat yeterli gelicekmi

Son düzenleme:
bence de olmuş gibi kabuklu yem de karıştırın kabuksuzların arasına maşallah tatlı da.

ayaklığa çıkıyo ama otururken yerde poposunun üstünde oturuyo

alışır zamanla ama sizde takipte kalın bir müddet.Yem kırmayı da öğrensin kabuklu yem de verin.

aspur verın kbuksuz yem yerine tembellıge alışmasın şimdiden gagasındakı sıyahlık gıtmış zaten buyumuş yani masallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

Maşallah..
Bu yavru sanki olmuş gibi duruyor.

usta şöyle bır de poposuna vursan cıkan sesden de anlasılırmı olmuş oldugu :)

aspur verın kbuksuz yem yerine tembellıge alışmasın şimdiden gagasındakı sıyahlık gıtmış zaten buyumuş yani masallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

usta şöyle bır de poposuna vursan cıkan sesden de anlasılırmı olmuş oldugu :)

gagası hiç siyah olmadıki diğerininde yok,aspurda yarın alayım saolun

bu daha iyi dıgerine göre

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

gaga ucu yarıya kadar hiç koyu kahverengı olmadımı ?

hayır hiç olmadı

pardon ya yanlış yorum yapmışım şimdi resımlere baktım da bende kı resımlere sanırım parcalılarda olmuyor ama yarın kesın bu konuya daha yakından bakacam:eek:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

senın yuzunden yanlış yorum yapıyoruz levent beyyyy hiç dıkkatımı cekmemıştı ya harbıden yokmuş :)
eQbLzk.jpg

Murat ağabey her kuşta da olmuyor o gaga siyahlığı.. Bence yavru küçük baba ile beraber ayırın ya da yuvaya koyun anne beslerken diğerlerini sonra doyurur onu da tekrar çıkarıp diğer kafese koyun

daha cırak oldugumu her fırsatda söylemışımdır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:04 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

ıkı kuş nasılda benzıyor bırbırıne kardeş gıbıler :)

Murat ağabey her kuşta da olmuyor o gaga siyahlığı.. Bence yavru küçük baba ile beraber ayırın ya da yuvaya koyun anne beslerken diğerlerini sonra doyurur onu da tekrar çıkarıp diğer kafese koyun

ne yazıkki babada yavrularından korkuyo :) vebağırarak korkutuyo yavrunun o an halini görseniz acır aynı kafeste tutmazdınız nereye kaçacağını şaşırıyo babası bağırınca

Geri