petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

27 günlük yavru kuşum hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve d0g4nc4n tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba kuşum 27 günlük oldu çok şükür, çok tatlı bi kuş. Ama beni görünce benden kaçıyor, dayanamayıp parmağıma almak istiyorum ,ne zaman alışır bana, birde yemi kırmaya çalışıyor ama yem ağzından düşüyor

2. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    @d0g4nc4n bey yavru kuş 30 günlük olmadan yuvadan ayrılmamalı erken almışsınız ayrıldığında yem kırmayı öğrenmiş olması lazımdı. rahat yem kırması ve öğrenmesi için yere aspur ile dal darı bırakın yemlik kullanmayın bi 5 gün sulukta aynı şekilde tabanda olsun tünek kullanmayın ilk 5 gün yem kırabildiğinden emin olun takip edin

4. d0g4nc4n

d0g4nc4n New Member

Beğenileri:
    0
    Merh
    Merhaba hocam, kuşu annesinden ayirmadim, sadece bazen yuvalarından çıkartıp yürümelerini izliyorum

Yemi daha kıramıyor hocam

5. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Maşallah her türlü alışır:D

Sayfayı Paylaş