petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

?????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sadullah dinç tarafından 9 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi havalar bildiğiniz gibi soğumaya başladı benim sorum ise ben kuşu 2 odaya koya bilirim 1 oda sobalı ama küçük oda 2 oda büyük ama soğuk olan oda ve yüksek yere asılı kalıyor kafes 1 odada biz kaldığımız için en ufak harekette ürküyorlar ve cansız kalıyorlar 2 odada güzel vakit geçiriyorlar ama 1 aya çok soğuk olcak ben yavruda almak istiyorum ne yapmalıyım

1çift muhabbet kuşu

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Konu başlığını '' ????? '' işaretlerinden ziyade daha anlaşılır bir şekilde açarsanız yardımcı olacaklardır..

3. Tunç ÇAĞATAY

Soğuk odada kuş hastalanır sobalı oda çabuk ısınır ama çabuk soğur oda sıkıntı. Siz en iyisi soba yaktığınız odada yuksek bir yere çivi çakın kuşlarıda oraya koyun ama sobaya yakın olmasın çok.

Sayfayı Paylaş