Karadeniz Pet

2aylık Yavru kuş beslenmesi nasıl olmalıdır?

Turkuazz

Yeni Üye
2aylık Yavru beslenmesi ve arkadaş alayım mı?

2 aylık kuşuma neler yedirmeliyim? Meyve sebze yiyebilir mi ? Daha erken mi?
Üniversite öğrencisiyim gündüzleri hep okuldayım. Acaba evde tek başına korkuyor mudur sıkılıyor mudur endişe etmeye başladm. Arkadaş için almak için daha erken mi?Arkadaş alsam bu sefer de kafes dar mı gelir? Gerçi ben evdeyken sürekli kafesin dışında tutuyorum keyfi isterse kafese giriyor. Yine de dar gelir mi ?
Not: sorularım size gereksiz gelebilir lütfen hoşgörün:) daha ilk defa kuş besliyorum çok iyi arkadaş olduk. Onu olabildiğince sağlıklı yaşatmak istiyorum. Forumdaki tüm yazıları okumaya çalışıyorum.

Son düzenleme:
Tek sıkılır mı sıkılır bunlar doğal yaşamlarında
sürü halinde yaşayan canlılar
vakit buldukça ilgini eksik etme yeter
iki kuş da sıkılır sen tek besle kaliteli bi yaşamı olsun
forumu takip et bütün sorularına cevap bulabilirsin
sağlıkla büyütün keyifli Hobiler

kardeşim günlük yarım saat 1 saat çıkarsan yeter dışarı sürekli sohbet et kuşla yemini suyunu taze şekilde sun önüne evde olmadığın zaman küçük bir radyo al hafif bi müzik aç yalnızlık çekmez

Tek sıkılır mı sıkılır bunlar doğal yaşamlarında
sürü halinde yaşayan canlılar
vakit buldukça ilgini eksik etme yeter
iki kuş da sıkılır sen tek besle kaliteli bi yaşamı olsun
forumu takip et bütün sorularına cevap bulabilirsin
sağlıkla büyütün keyifli Hobiler

Beslenmesi nasıl olmalı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Çok Dişarda Durmasın Bende Öyle Yaptım İşte Sonuç https://www.youtube.com/watch?v=l2S83Z9TsXc

Hehehe aynı benim kızım tipi rengi bile, kafeste hiiiç durmuyo :) artık çok geç galiba.geri alıştırmak için bişeyler yapabilir miyim? Gerçi ben memnunum şimdilik halimden sürekli yanıma geliyor.

Beslenmesi nasıl olmalı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Hehehe aynı benim kızım tipi rengi bile, kafeste hiiiç durmuyo :) artık çok geç galiba.geri alıştırmak için bişeyler yapabilir miyim? Gerçi ben memnunum şimdilik halimden sürekli yanıma geliyor.

Zamanla Bırakırda Kendini Çok Parçalar Sabah Uykumdan Bile Uyandırdığı Oluyordu Sıpanın Yada Bir Arkadaş Al :)

arkadaş almayı düşünüyorum baya artık. ama kesin cinsiyetine emin olsam bi

Eğer eğitim için düşünüyorsanız henüz erken yanına arkadaş maşaallah iyi eğlenceler dilerim aşırı olmadıkça meyve sebze ver

Geri