petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2aylık Yavru kuş beslenmesi nasıl olmalıdır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Turkuazz tarafından 11 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Turkuazz

Turkuazz Member

Beğenileri:
    0
    2aylık Yavru beslenmesi ve arkadaş alayım mı?

2 aylık kuşuma neler yedirmeliyim? Meyve sebze yiyebilir mi ? Daha erken mi?
    Üniversite öğrencisiyim gündüzleri hep okuldayım. Acaba evde tek başına korkuyor mudur sıkılıyor mudur endişe etmeye başladm. Arkadaş için almak için daha erken mi?Arkadaş alsam bu sefer de kafes dar mı gelir? Gerçi ben evdeyken sürekli kafesin dışında tutuyorum keyfi isterse kafese giriyor. Yine de dar gelir mi ?
    Not: sorularım size gereksiz gelebilir lütfen hoşgörün:) daha ilk defa kuş besliyorum çok iyi arkadaş olduk. Onu olabildiğince sağlıklı yaşatmak istiyorum. Forumdaki tüm yazıları okumaya çalışıyorum.

#1 Turkuazz, 11 Nisan 2016
    Son düzenleme: 11 Nisan 2016
  2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tek sıkılır mı sıkılır bunlar doğal yaşamlarında
    sürü halinde yaşayan canlılar
    vakit buldukça ilgini eksik etme yeter
    iki kuş da sıkılır sen tek besle kaliteli bi yaşamı olsun
    forumu takip et bütün sorularına cevap bulabilirsin
    sağlıkla büyütün keyifli Hobiler

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
  4. TARZAN58

TARZAN58 New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim günlük yarım saat 1 saat çıkarsan yeter dışarı sürekli sohbet et kuşla yemini suyunu taze şekilde sun önüne evde olmadığın zaman küçük bir radyo al hafif bi müzik aç yalnızlık çekmez

5. Turkuazz

Turkuazz Member

Beğenileri:
    0
    Beslenmesi nasıl olmalı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:42 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Hehehe aynı benim kızım tipi rengi bile, kafeste hiiiç durmuyo :) artık çok geç galiba.geri alıştırmak için bişeyler yapabilir miyim? Gerçi ben memnunum şimdilik halimden sürekli yanıma geliyor.

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Zamanla Bırakırda Kendini Çok Parçalar Sabah Uykumdan Bile Uyandırdığı Oluyordu Sıpanın Yada Bir Arkadaş Al :)

7. Turkuazz

Turkuazz Member

Beğenileri:
    0
    arkadaş almayı düşünüyorum baya artık. ama kesin cinsiyetine emin olsam bi

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Eğer eğitim için düşünüyorsanız henüz erken yanına arkadaş maşaallah iyi eğlenceler dilerim aşırı olmadıkça meyve sebze ver

9. Turkuazz

Turkuazz Member

Beğenileri:
    0
    eğitim vermeyi düşünüyordum ama pek da sıkmak istemiyorum şunu bunu öğrensin diye

Sayfayı Paylaş