2dişili 1 erkekli üretme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Kadir GÖY tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Kadir GÖY

Kadir GÖY Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    samsun
    Şimdi benim burdan okuduğum bi entry vardı . 2dişi ve bir erkekle kıskandırma metoduyla kuluçka .
    Bende bi çift var kur var ama çiftleşme olmadı 2 ay süre geçti . Velhasıl elime yakın yaşlarda bi dişi daha geçti . En büyük ustamız bi yorumlayabilir mi şimdi bu dişiyi o çiftin yanına koysam olurmu yoksa işin en başından mı 3 kuş başlatacaktık ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    217
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Kavga eksik olmayacaktır. En başından beri de başlasan, sonradan da başlasan.

3. Kadir GÖY

Kadir GÖY Profesyonel

Beğenileri:
    0
    Yer:
    samsun

Abi sanki sen böyle bişeyden bi yerde bahsetmiştin yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum başka biri miydi?
    3.. Kuşum yani sahiplendiğim biraz bakımsız kalmış bu yüzden zayıf . Damızlık dışı bırakmak için bi sebep mi? Ayrıca aşırı oyuncu ve hareketli Buda kilo almasına mani olabilir. Var mı bi tavsiyen?[​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Levent ACAR

Levent ACAR Profesyonel

Beğenileri:
    217
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
    Haftada 2-3 gün mama - vitamin takviyesi yapın, karışık yemine ek olarak haftanın birkaç günü aspur verin.

5. faramir33

faramir33 Süper Üye

Beğenileri:
    5
    merhaba benimde 1 dişi 1 erkek kuşum var eş olurlar diye bir araya koymuştum.şimdi 1 dişi 1 erkek daha yanlarına koydum kafese ilk koyduğum erkek sonradan kafese koyduğum dişi ile anlaşıyor diğer dişi yanına gelince uzaklaştırıyor.

Sayfayı Paylaş