Karadeniz Pet

2li Box projem

EvenStar

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Sağda solda kafes ve ortada yuvalıkları olan 2li box kafes yapmak istiyorum. Basit bir proje hazırladım. Projede bazı malzemelerin ölçülerini kestiremedim hem bu konuda hemde eksik gördüğünüz yerler hakkında fikirlerinizi almak isterim.Ayrıca bu tarz box kafes yapacak arkadaşlara da fikir sağlamış oluruz :)
MissFortune_0.jpg

Bence kafes yapımında dikkat edilecek en önemli unsur kullanılacak öntel ölçülerine göre kafesi dizayn etmektir. Kullanılan ölçülere göre hazır öntel olup olmadığını kontrol edin bence. Eğer hazır yoksa özel olarak yaptırmak zorunda kalırsınız bu da maliyeti epey artırır. Yuvalıkları da plastik folluğun gireceği tam ölçülerde yaparsanız yavru döneminde temizlik açısından kolaylık olur.

Merhaba arkadaşlar. Sağda solda kafes ve ortada yuvalıkları olan 2li box kafes yapmak istiyorum. Basit bir proje hazırladım. Projede bazı malzemelerin ölçülerini kestiremedim hem bu konuda hemde eksik gördüğünüz yerler hakkında fikirlerinizi almak isterim.Ayrıca bu tarz box kafes yapacak arkadaşlara da fikir sağlamış oluruz :)Ekli dosyayı görüntüle 4547
Ne kadar tutar acaba bende ya tahta yada pvc yapcam?

şöyle tahmin ediyorum ki mdf malzeme 50tl tutsa... cekmece izgara vs 50tl tutsa... 100den düşük olmayacak

0.18 lik mdf fiyat 66tl. 10tl de kenar bantlari toplam 76 tl mdf maliyeti oluyor.

dedigim gibi 2 öntel 2 izgara 2 de cekmece = 6 parca 10ar tlden 60tl
toplam 136tl ye mal olucak. tabi vidasi kulpu vs ilave.150 ye biter bu is