Karadeniz Pet

2mi 1mi :P ?

• Konbuyu başlatan Memo9593
  • Başlangıç tarihi
M

Memo9593

Guest
Slm herkese, haftaya yavru kuş almayı düşünüyorum ama bütün gün okulda olacağım ve benim odamdan dışarı cıkamazlar ve başka onlara bakacak kimse yok bu yüzden acaba 2tane yavru dişi alsam mı? Anlaşmaları mümkünmü? Bana alışırlar mı yada kıskançlık olur mu? Bi arkadaşımın erkek yavrusu var bikaç ay sonra ikisini ciftleştirmeği planlıyoruz ve bendede ikinçi dişi kalır diye düşündüm....
Şimdiden tüm cevaplarınız için Teşekkür ederim.

iki dişinin birbiriyle anlaşması zordur en iyisi kuşunuzun yanına seçtiği bir erkek yavru alın

Tek dişi almanı öneririm...Arkadaşındaki erkek Çiftleşmeye hazır hale geldiğinde tüneğe kafes tellerine kur yapmaya başladığında Dişiyi yanına atabilirsin...

Hiç mi anlaşma şansları yok?, iki kardeş alsam?
Arkadaşıma kuşu verince ben kuşsuz kalcam :D

Ayni cins kuslari bir arada beslemek sakincali olabilir. Arkadasinizin kusu ile ciftlesmeme ihtimali var. Disiler daha secicidir ve ciftlesme kolay olmuyor.

Ayni cins kuslari bir arada beslemek sakincali olabilir. Arkadasinizin kusu ile ciftlesmeme ihtimali var. Disiler daha secicidir ve ciftlesme kolay olmuyor.

Aynı renk felan olursa olur bence hemde ikiside uzun bi züre yanlız kalcaklar önden belki anlaşırlar diye düşündük :p Ama bide ya olmasa diye 2tane dişi almak istemiştim (seçmesi isin):D

Geri