petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3-4 aylık erkek yavru muhabbet kuşu kaşınma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VELİ KUZU tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. VELİ KUZU
    Gizli

Merhaba

2 hafta önce aldığım 3-4 aylık yavru muhabbet kuşum kaşınmaya başladı,kafesini yemliğini ve suyunu her akşam temizliyorum.Bit spreyi aldım bugün,sabah ve akşam sıktım,ayrıca kafesine tüneğine sıktım.Akşam kaşınmaya daha çok devam etti.Kanatlarının uçlarını ağzına alıp yalar gibi yapıyor,boynunun altını,kanatlarının altını ve göğsünü kaşıyor ayrıca 1 kaç kez kafasını da kafese sürterken gördüm.Bir kaç forumda tüy değiştirme olabilir diyede okudum.Kızım istediği için aldım ilk kez besliyoruz,ne yapmalım?Yardım lütfen.
    Teşekkürler.

#1 VELİ KUZU, 7 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Eylül 2014
  2. Kışa girdiğimiz için kışlık tüylerini çıkartıyor. Problem yok.

3. VELİ KUZU
    Gizli

Teşekkürler ama sürekli olarak yapması normal mi? Bu durumdan çok rahatsız gözüküyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:21 -->-> Daha önceki mesaj 09:01 --

Teşekkürler ama sürekli olarak yapması normal mi? Bu durumdan çok rahatsız gözüküyor.

#3 VELİ KUZU, 8 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2014
  4. Umut Türkpençesi
    Gizli

vitaminle desteklemenizi tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş