petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 4 aylık Kuşa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Anıl ATIŞ tarafından 13 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    eş almayı düşünüyorum arkadaş sizce erken kuş bana acayip alışkın dişiyede eğitebilirmiyim kuşu dışarı çıkaramam hava soğuk o yüzden kuşu kaç aylık almalıyım

2. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    benim dişimde bana alışkındı erkek alışırmı diye düşündüm kimisi alışır kimisi alışmaz dedi dişiye güvendiğinden elime atlardı erkekte arkasında atlardı hemde aşırı erken bi sürede gayet alışmıştı. Eş konusu zannederim 8-9 aylık olunca eş alıyolar diye biliyorum yinede bilen bi arkadaşın cevaplaması daha iyi olur

fotoğrafı erkek eve geldiği gün çekildi :)

3. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  4. veysel boz

veysel boz New Member

Beğenileri:
    0
    eve geldikten bi kaç saat sonra çektim bu fotoyu

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    Bu iş tamamen kuşların karakterine bağlı bence. Bazı eğitimli kuş yanına gelen kuşu eğitir kimi kuşta yanına eş gelince sahibini unutur. Her ikisine ait birçok örnek bulunabilir.

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu senin tercihine bağlı. Amacın kuşunla mümkün olduğunca vakit geçirmekse eş almayı ilerki bir tarihe erteleyebilirsin. Amacın yavru almaksa eşi erken almakta fayda var.

7. MehmetBehram

Beğenileri:
    0

Ainen ole karakter meselesi...2 cift kusum var bir ciftim kafamdan omzumdan inmez diger ciftim golgemden korkuo

8. Mert Kalemci

Beğenileri:
    0
    Eğitimli dişi arayabilirsin. Sık olmamakla birlikte bazen ilanlarını görüyorum. Hatta arıyorum diye kendin ilan verebilirsin.

Sayfayı Paylaş