petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3-4 aylık yavru çift kuşuma salıncak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve YASİN AY tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. YASİN AY
    Gizli

YASİN AY Guest

arkadaşlar 3-4 aylık bir çift kuşum var bilerek küçükten çift aldım birbirlerine iyice alışmaları için artık kafesin içinde rahat durmuyorlar kafesin kapısını bu gün zorlayarak acmış ve evde fink atmışlar annemlerde o esnada ev temizliyorlarmış yani az daha kacacaklarmış cok korktum bende sizce 1 tane salıncak alsam olur mu aynasız olacak salıncak ama yada siz ne önerirsiniz

2. Gokay Akgul
    Gizli

usta çiftleştirmek istediğin kuşların yanına salıncak falan koyarsan onlar birbirleriyle ilgilenmez salıncakla oynarlar sürekli bende de salıncak vardı söktüm gerek yok yani. boşver salıncağı.

3. Uğur ÖZTÜRK
    Gizli

kilit vurman lazım kapıya :)

4. YASİN AY
    Gizli

YASİN AY Guest

arkadaşlar kapıya asma kilit vurmam lazım ancak :D neyse sağolun ben bi icabına bakacam

5. Gokay Akgul
    Gizli

:D o kuşların dışarı çıkmaması lazm arkadaşım :D kapıyı kaynattır oraya oksijen kaynakla :D .D çıkamasınlar

6. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kapıyı tamir edin. içine salıncak koymayın

Sayfayı Paylaş