Karadeniz Pet

3 aylık kuşumun Kanat ve Kuyruk Tüyleri sürekli dökülüyor

Merhaba arkadaşlar. Kanadının tüyleri ve Kuyruk tüyleri sürekli dökülüyor. İlk resimde gördügünüz 1 ay önce çıkmıştı kuyrugu şuan 1 tane kaldı neden dökülüyor . Her döküldüğünde kanama oluyor .İnş düzelecek.
Arkadaşlar Kuşu veteriner fakültesine götürdum. Film felan çektiler iç hastalığı çıkmadı. Şimdilik Batikon ile pansuman yapmamı söylediler. Birde Brewers yeast 250mg ( BİRA MAYASI SANIRIM)
sfb02.jpg

sfb0x.jpg

sfb1m.jpg

sfb24.jpg

sef kusun son halı nasıl ???

Brewers yeast 250mg bunlamı ıyıestı sadece kardesım

Veterinere götürdüm film cekıldı ic hastalıgı parazit felan cıkmadı sonra antibiyotik ve vitaminlerle düzeldi bira mayasının cok katkısı oldu tabi

Veterinere götürdüm film cekıldı ic hastalıgı parazit felan cıkmadı sonra antibiyotik ve vitaminlerle düzeldi bira mayasının cok katkısı oldu tabi

konu actım bır bakarmısın tek bıra mayası kullansam gecermı ona gore alıcam cunku sana zahmet

sarımsak suyu denedın mi ?

sarımsak suyunu denemedim ama at kuyrugu otuydu galiba ondan vermiştim biraz :D

bira mayası vitamin eksikliği için yeterli olur mu bilginiz var mı? suluğuna vitamin katıyorum ama kuşumun kanat ve kuyruk tüyleri yine de dökülüyor yeni çıkan tüyleri de hoplayıp zıplarken dökülüyor, 3 aydır uçamıyor, veterinerler de vitamin eksikliği dedi, kanaması hiç yok gayet neşeli ve hareketli ama bir türlü tüylerini uzatamıyor.

bira mayası vitamin eksikliği için yeterli olur mu bilginiz var mı? suluğuna vitamin katıyorum ama kuşumun kanat ve kuyruk tüyleri yine de dökülüyor yeni çıkan tüyleri de hoplayıp zıplarken dökülüyor, 3 aydır uçamıyor, veterinerler de vitamin eksikliği dedi, kanaması hiç yok gayet neşeli ve hareketli ama bir türlü tüylerini uzatamıyor.

Kendisi yoluyor olabilir mi buna dikkat edin, kendiliginden dökülüyorsa beslenme programı ile cözülecek sorununuz, bira mayası kuslar icin olmazsa olmazdır.

Kendisi yoluyor olabilir mi buna dikkat edin, kendiliginden dökülüyorsa beslenme programı ile cözülecek sorununuz, bira mayası kuslar icin olmazsa olmazdır.

çok kısa mesafeleri uçmasını sağlıyorum ve o sırada düşüyor, kuş kumu kullanıyorum, suluğuna vitamin katıyorum, haftada bir kez marul havuç vs yediriyorum ama sıkıntıyı çözemedim.

french molt (fransız tüy dökümü ) olabılır kusunuzda resım varsa bır baksın ustalar [MENTION=11209]Elif Karaosmanoglu[/MENTION]

bilinen bir tedavisi yok ama benım ustalardan ( usta derken harbi usta forum dısı)öğrendıgım sarımsak suyu sürmek iyi gelıyor .sarımsagı guzelce ezin cıkan suyu kanat uclarına surün
birde [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocam yorum yapsın bu konuya

bilinen bir tedavisi yok ama benım ustalardan ( usta derken harbi usta forum dısı)öğrendıgım sarımsak suyu sürmek iyi gelıyor .sarımsagı guzelce ezin cıkan suyu kanat uclarına surün
birde [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocam yorum yapsın bu konuya

peki çok teşekkürler yardımlarınız için

Geri