Karadeniz Pet

3 aylık muhabbet kuşum var yavruyken bana geldi kızmı erkekmi bilmiyorum bi kuç satab

• Konbuyu başlatan Boncuk BONCUK
  • Başlangıç tarihi
B

Boncuk BONCUK

Guest
kuş satan iki ayrı kişi ye sordum biri kiz biri erkek dedi benden tek saniye ayrılmıyor birlikte uyuyoruz gece o hep elimde uyuyor elimde yaşıyor diyebilirim bi tek işe giderken kafesine koyuyorum gece bile benle uyuyor ama hiç konuşmuyorne yapmalıyım

Kuşunuzun resmini koyarsanız erkek mi dişimi söyleyebilirim. Ayrıca konuşturmak için gün içinde sürekli beraber olup onunla konuşmanız, söylemesini istediğiniz kelimeyi defalarca söylemeniz lazım

Son düzenleme:
tamam yüklemeye çalışıcam hemen hep konuşuyorum ama tek çıkardığı ses cavkk gibi bi şey onu kaşımamdan çok hoşlanıyor ama konuşmuyor hiç hergün yıkanıyor benim elimden bulaşık yıkarken bile inmiyor oyuncaklarını bile oynamıyor hep elimde veya omzumda durmak istiyor inşallah konuşur ilginize tşk

tamam yüklemeye çalışıcam hemen hep konuşuyorum ama tek çıkardığı ses cavkk gibi bi şey onu kaşımamdan çok hoşlanıyor ama konuşmuyor hiç hergün yıkanıyor benim elimden bulaşık yıkarken bile inmiyor oyuncaklarını bile oynamıyor hep elimde veya omzumda durmak istiyor inşallah konuşur ilginize tşk

Cana yakın kuşlar konuşmaya daha yatkın oluyor birde yavruysa. 1 ay içinde 3 kelime öğrettim ben.

Resmini yüklerseniz yardımcı olabilirim. Muhabbet kuşlarını konuşturmak sabır ister. Bir kelime öğrettikten sonra ise devamı çok çabuk gelir.

Tamam resim yükleyemedim ben genede uğraşırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
ekleyemedim ama profil resmine koydum bi bakabilirseniz tahmin eden varmı acaba kızmı erkekmi
tşkler

KDj7Yv.png

Dişi bu kuş kardeşim. :)

Çok tatlı çıkmış fotoğrafta. maşallah..

arkadaşlar resim yükleyemiyorum siteye profil resmine bakıp değerlendirme yaparmısınız rica etsem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 01:32 --

dişimi üzüldüm şimdi ya

Oncelikle masallah cok cana yakin bir kus ne guzel...
Bu kus boyle davraniyorsa ; hic konusmasa da olur bence:)
Daha fazla ilgilenin birseyler geveliyormus konusur da zamanla

Ozellikle bir uyarim olacak; beraber uyuyorsaniz falan bu cok riskli Allah korusun farketmeden ystune yatarsiniz sonrasinda vicdan azabiyla mahvolursunuz...
Bir tanidigim kusunu oyle oldurdu malesef

Bu kus yalniz ve ilgisiz de kalmamali ozellikle de bu kadar hassas duygusallikta bir hayvan
Hatta yanina es de alabilirsiniz madem calisiyorsaniz..
Kusunuza uzun ve mutlu bir omur diliyorum..

uyarınız için tşk boncuğum yani kuşum
elimde uyuyor haklısınız tehlikeli ama zaten ışıklar açık uyuyoruz ikimizde karanlıktan korkuyoruz kafese koyunca çok üzülüyor alıştıramadım kafeste uyutmaya bazen acımıcam diyorum kafeste uyusn diyorum 1 saat bile dayanamıyorum yemide elimden yiyor suyuda meyve seviyor bide sofraya benle oturyor çorba dahil hey şeyin tadına bakıyor ama keşke konuşsa dişiler konuşmuyomuş bildiğim kadarıyla

Oncelikle masallah cok cana yakin bir kus ne guzel...
Bu kus boyle davraniyorsa ; hic konusmasa da olur bence:)
Daha fazla ilgilenin birseyler geveliyormus konusur da zamanla

Ozellikle bir uyarim olacak; beraber uyuyorsaniz falan bu cok riskli Allah korusun farketmeden ystune yatarsiniz sonrasinda vicdan azabiyla mahvolursunuz...
Bir tanidigim kusunu oyle oldurdu malesef

Bu kus yalniz ve ilgisiz de kalmamali ozellikle de bu kadar hassas duygusallikta bir hayvan
Hatta yanina es de alabilirsiniz madem calisiyorsaniz..
Kusunuza uzun ve mutlu bir omur diliyorum..
çok tşk ederim dilekleriniz çok güzel