Karadeniz Pet

.. 3 aylık olmadan konuşmazlar

ab301

Paylaşımcı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Bu ifade doğrumu. Sesleri taklit etmeye yaklaşık 3 aylıkken başlarlar dolayısıyla 3 aydan önce konuşmaları zordur deniliyor ?

dostum cok ilgilen men gerek yada bir ses kayıt cihazın var ise onu ile ögreteceğin kelimeyi söyle sürekli onu dinlesin ozaman bak nasıl konuşuyor sen gunde 10 defa söyleyip birakirsan o kuş 1 aylıkta olsa konuşmaz ;) benım kuşlar saat sesi çıktariyor kaldıklari yerde saat var :D

Benim ki 2 aylıkken kapı zilini birebir yapıyodu kapıyı açtırıyodu bize durmadan:) Bi de cicikuş diyodu sevdiği herşeye:)

Benim ki 2 aylıkken kapı zilini birebir yapıyodu kapıyı açtırıyodu bize durmadan:) Bi de cicikuş diyodu sevdiği herşeye:)

Cicikuş demesi için hergün çokmu çabaladınız ben 15dk felan uğraşıyorum siz ne kadar uğraştınız.

Ben ogrenciyim okula pek gitmiyorum evdeyim. O yüzden hep yanındayım sayılır. Günde ortalama 1 saat fln konuşuyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

Kafeste zili var ona aşık resmen:) zile konuşuyo genelde. sevdiği yiyeceği fln verirken söylüyorum kelimeleri

Geri