petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 erkek anlasabilirmi????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ecrinsude tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    3 aylik erkek mubisim var..iki tane daha erkek yanina gelse anlasabilirlermi?2yaslarindaymis erkekler ele geliomus ikiside benimkide ele alisik ..nabsam alsammi iki erkegi??sahibi vermeye yer ariyorda bilemedim....

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    genış salmanız varsa alın ama size ılgısi alısır daha yenı ele alışkın bır kuş aldım salmaya attım bır hafta sonra alışkanlıklarından eser kalmadı yabanı bır kuş oldu :)

3. Kalabalık besleyenler var. Ama kavga ederler mi bilmiyorum. Şöyle düşünürsek 2 erkek anlaşıyorsa 3 erkek de anlaşır bence. Sizinki yalnıslıktan onlara sevgi ve sevinçle yaklaşır heralde. Bu konuda daha tecrübeli olanlar daha doğru cevap vereceklerdir muhakkak.

4. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    Tecrübeli ustalar bi bakiverin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:42 --

Niye kimse yazmiyorr

5. ferhat çimen
    Gizli

arkadaşım 3 tane tüneği rahat alabılen kafesin varsa neden olmasın , yan yana geldiler mi yada aynı yemliğe illa gidecekler kavga ederler , bölge ihlali mevzusu( biri ötekine yanaştımı hemen atak) , birbirlerine alışmaları zaman alır bu zamanda kavga ederler , kafalarını yolarlar ,,, ,

işin bencesi

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bundan fazlası yazılmaz kı bu kadar :)

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Seni ustadan saymadı hocam..

LA adam koskoca dernek üyesi..