petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 gün yalnız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gizem TÜRKCAN tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    3 günlüğüne İstanbul'dan Ankara'ya gitmemiz gerekiyor. Kuşumuz bize çok bağlı, günün çoğunu kafes dışında geçiriyor. Kendi arabamızla gidicez sizce yanıma almam mı daha uygun olur yoksa evde bırakmam mı? Hava değişiminden vs. Hasta olur mu? Yardım edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

Çok acil fikrinizi almam gerekiyor.

2. Samet Çağlar
    Gizli

evde ufak bi radyo aç ses olsun bence evde dursun. yemini suyunu bol bol koy.

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İki durumda sakıncalı. evde yanlız kalırsa çok sıkılır intihar bile edebilir . bence yanınızda götürün, ben hastalığa pek inanmıyorum kuşlarda hemencecik , hem siz yanında olucaksınız daha az riskli bence sözle gelmesi . üstüne örtü örtün ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

Ya radyo frekansı kaçarsa ve sürekli cızırtı sesi gelirse kuş kafayı yer çok tedirgin ve korkak olur

4. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Korkuyorum evde bırakmaya cidden bunalıma girebilir. Sabahtan akşama kadar dışarı çıkmadığında bile tavırları değişiyor saldırganlaşıyor.

5. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    ya evde yemini suyunu bol koycaksın yada bir yakınına emanet etceksin arabada dahada sitrese girçektir yazık hayvana

6. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Emanet edeceğim güvendiğim biri yok. Aslında teyzemler var ama onların da kuşunda parazit var bırakamam. Götürmek zorundayım sanırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Aklım onda kalacak hiç rahat edemicem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Oofffffff offfff

7. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Bende ilk bir yere gidecegimde sizin gibi korkmustum yanimda goturdum arabada arka koltukta genis bir posete koydum arabaya binince poseti siyirip etrafini battaniyeyle sardim cam mamda acmadim zaten camlar bugulanmasin diye kaloriferi acip istanbuldan yalovaya kadar korfezden gittim bir sey olmadi biraz tedirgin oldu giturdugum yerdede saldim dolasti hemen uyum sagladi yalniz arkada biri oturup kafesi tutmali yada iyice sabitleyin

8. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence hiç götürmeyin hasta edersiniz yemini suyunu bol koyun ve evde kalsın.

9. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    3 günde bisey olmaz
    evde ne kadar yemlik varsa doldur koy
    sulugunuda doldur varsa iki tane
    gerek yik abartmayada için rahat etsin
    yaninda o kadar yol gitmesinden çok daha iyidir
    evde kalması

10. Bulut YILDIZ
    Gizli

3 gunlugune biaey olmaz ben 2-3 sene once 15 gunlugune gittim zeminine bile yem koydum kafes yemliklerle doldu bisey olmaz intihar olacagini ben hic dusunmuyorum

#10 Bulut YILDIZ, 20 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 20 Aralık 2014
  11. Halit Ç.

Halit Ç. Member

Beğenileri:
    0
    3 günden bişey olmaz evde bırakın seyahat kuşa eziyet olur.

12. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ya ben evcil kuş diye yanında götür dedim hırçınlaşır küser bence evcil kuş. İntihar olayıda yeğenimde oldu iki gün uğramadı yanına zemine kafasını sıkıştırmış bilerek

13. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    evdede durabilir yanınızada alabilrisiniz ama yollarda onu rahat ettirmelisiniz ben 5-6 gün tek başlarına bıraktıgım oldu kuşlarımı

14. Celil ALPAY

Celil ALPAY New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşları kaç gün aç susuz yaşayabilir?

Mobilden gönderildi.

Sayfayı Paylaş