Karadeniz Pet

3 gün yalnız

Gizem TÜRKCAN

Paylaşımcı Üye
3 günlüğüne İstanbul'dan Ankara'ya gitmemiz gerekiyor. Kuşumuz bize çok bağlı, günün çoğunu kafes dışında geçiriyor. Kendi arabamızla gidicez sizce yanıma almam mı daha uygun olur yoksa evde bırakmam mı? Hava değişiminden vs. Hasta olur mu? Yardım edin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> Daha önceki mesaj 23:24 --

Çok acil fikrinizi almam gerekiyor.

evde ufak bi radyo aç ses olsun bence evde dursun. yemini suyunu bol bol koy.

İki durumda sakıncalı. evde yanlız kalırsa çok sıkılır intihar bile edebilir . bence yanınızda götürün, ben hastalığa pek inanmıyorum kuşlarda hemencecik , hem siz yanında olucaksınız daha az riskli bence sözle gelmesi . üstüne örtü örtün ama

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:49 --

evde ufak bi radyo aç ses olsun bence evde dursun. yemini suyunu bol bol koy.

Ya radyo frekansı kaçarsa ve sürekli cızırtı sesi gelirse kuş kafayı yer çok tedirgin ve korkak olur

Korkuyorum evde bırakmaya cidden bunalıma girebilir. Sabahtan akşama kadar dışarı çıkmadığında bile tavırları değişiyor saldırganlaşıyor.

3 günlüğüne istanbul'dan ankara'ya gitmemiz gerekiyor. Kuşumuz bize çok bağlı, günün çoğunu kafes dışında geçiriyor. Kendi arabamızla gidicez sizce yanıma almam mı daha uygun olur yoksa evde bırakmam mı? Hava değişiminden vs. Hasta olur mu? Yardım edin.

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 23:38 -->-> daha önceki mesaj 23:24 --[/sıze]

çok acil fikrinizi almam gerekiyor.

ya evde yemini suyunu bol koycaksın yada bir yakınına emanet etceksin arabada dahada sitrese girçektir yazık hayvana

Emanet edeceğim güvendiğim biri yok. Aslında teyzemler var ama onların da kuşunda parazit var bırakamam. Götürmek zorundayım sanırım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:01 -->-> Daha önceki mesaj 23:59 --

Aklım onda kalacak hiç rahat edemicem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:01 --

Oofffffff offfff

Bende ilk bir yere gidecegimde sizin gibi korkmustum yanimda goturdum arabada arka koltukta genis bir posete koydum arabaya binince poseti siyirip etrafini battaniyeyle sardim cam mamda acmadim zaten camlar bugulanmasin diye kaloriferi acip istanbuldan yalovaya kadar korfezden gittim bir sey olmadi biraz tedirgin oldu giturdugum yerdede saldim dolasti hemen uyum sagladi yalniz arkada biri oturup kafesi tutmali yada iyice sabitleyin

Bence hiç götürmeyin hasta edersiniz yemini suyunu bol koyun ve evde kalsın.

3 günde bisey olmaz
evde ne kadar yemlik varsa doldur koy
sulugunuda doldur varsa iki tane
gerek yik abartmayada için rahat etsin
yaninda o kadar yol gitmesinden çok daha iyidir
evde kalması

3 gunlugune biaey olmaz ben 2-3 sene once 15 gunlugune gittim zeminine bile yem koydum kafes yemliklerle doldu bisey olmaz intihar olacagini ben hic dusunmuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
3 günden bişey olmaz evde bırakın seyahat kuşa eziyet olur.

Ya ben evcil kuş diye yanında götür dedim hırçınlaşır küser bence evcil kuş. İntihar olayıda yeğenimde oldu iki gün uğramadı yanına zemine kafasını sıkıştırmış bilerek

Muhabbet kuşları kaç gün aç susuz yaşayabilir?

Mobilden gönderildi.

Geri