petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 günlük yavru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pırpır tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    merhaba benim muhabbet kuşlarım ayın 1inde yumurtadan çıktı yuvada şuan 2 yavru var 1 adette yumurta neyse kontrol amaçlı baktığımda bi yavru hareket filan ediyor ötekisi etmiyor uyuyor muş gibi görünüyor ama dişi kuşu rahatsız etmemek içinde dokunmadım ilk kuluçkası olduğu için yavrularda yüzüstü uyur mu yada alıp baksam bi şey olur mu?

2. oktay02
    Gizli

oktay02 Guest

onlar herşekil uyur;) zaten yavru ölürse hızlıca kararır ve kurur öldüğünü anlarsınız

3. pırpır

pırpır New Member

Beğenileri:
    0
    ölmüş gittim aldım elime her tarafı poörsümüş en ufak bi hareket yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

neden olmuş olabilir oda sıcaklığı standart diğer yavrunun karnını doyurmuşlar bununda içinde şişkinlik varmış

Sayfayı Paylaş