petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 günlük yavrular ve mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alican Aydın tarafından 21 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni yumurtadan cikmis yavrulara toplam şuan 5 yavru hergun mu mama vermeliyim yoksa 2 3 gunde bir mi. Bir uretici hergun verirsen yaglanma olur 2 gunde bir ver demisti digeri ise hergun vermezsen yavrular ölür demisti kafamda soru isareti olustu sizin bilginizi almak istedim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hiç vermesen yavrular ölmeyeceği gibi her gün versen yağlanma olmaz.
    Haftada 3 gün yeterlidir.

3. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler her kafadan bir ses ciktigi bende daha yeni ve heyecanli oldugum icin herseyi dikkate aliyorum tekrar tesekkurler.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Mama vermezsen ölür, çok verirsen yağlanır diyen arkadaşlar pek üretici değil herhalde :) Gün aşırı verilebilir mama. Sorun teşkil etmez. Güle güle besle Alican.

5. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Evet hocam, arkadaş benim gibi burayı soru yağmuruna tutacaktır :) sizler eksik olmayın.

6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Estağfirullah ne demek. Elimizden gelen bir şey olursa her zaman yardımcı olmaya çalışırız.

Sayfayı Paylaş