Karadeniz Pet

3 Haftalık Ayrılıktan Sonra Tekrar Döndüm.

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
3 Haftadır siteye giremiyordum ameliyat geçirdiğim için. Arayan, yanıma gelen dostlarıma buradan teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bundan sonra elimden geldiğince yine yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olacağız.

Çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin hoşgeldin

Geçmiş olsun hosgelmissin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun tekrar hoşgeldiniz...

ALLAH şifa versin ustam çok çok geçmiş olsun RABBİM diğer hasta olan herkese şifalar eylesin inşallah.

Geçmiş olsun Gökhan kardeşim. Allah şifa versin. Önemli birşey değildir umarım ama ameliyatlık olduğuna göre ciddi bir durum sanırım. İnşallah gelmiş geçmiş olur eski sağlığına kısa zamanda kavuşursun.

Cok gecmis olsun..Allah acil sifa versin..

Çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin gökhanım hayırdır?

Geçmiş olsun tekrar hoşgeldiniz...
Tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

ALLAH şifa versin ustam çok çok geçmiş olsun RABBİM diğer hasta olan herkese şifalar eylesin inşallah.
Amin herkese insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:42 --

Geçmiş olsun Gökhan kardeşim. Allah şifa versin. Önemli birşey değildir umarım ama ameliyatlık olduğuna göre ciddi bir durum sanırım. İnşallah gelmiş geçmiş olur eski sağlığına kısa zamanda kavuşursun.
Abi cok tesekkurler. On capraz baglarim koptu. Su anda fizik tedavi devam ediyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:44 --

Geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin.
Amin tesekkurler.

Tekrar geçmiş olsun Gökhan kardeşim. Inşllah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.

Geçmiş olsun hocam
Eyvallah tesekkur ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

Cok gecmis olsun..Allah acil sifa versin..
Sagol dostum tesekkur ederim. Amin herkese insallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

Çok çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin gökhanım hayırdır?
On capraz baglar koptu kardesim. Az kaldi insallah toparlanacagim. Allah razi olsun. Dostlugun yeter.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:45 -->-> Daha önceki mesaj 15:44 --

Tekrar geçmiş olsun Gökhan kardeşim. Inşllah en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun.
Cok sagol Ugur Abi. Insallah yakinda duzelecegim. Biraz uzun bir surec maalesef. Ama sabirla olacak hersey.