Karadeniz Pet

3 Japones Çift 2 Japones Yavru (İstanbul Maltepe)

tanmalvic

Meraklı Üye
3 Japones Çift 2 Japones Yavru (İstanbul Maltepe)
Detaylar resmin üzerinde yazıyor. Elimdeki tüm kuşlar bunlardır. Hobiyi bırakma kararı aldığımdan satışa koyuyorum. Yaz mevsimi olması dolayısı ile dinlenmedeler şuan.

6n41W9.jpg

Merhaba,

Hayırlısı olsun, ne kadar istiyorsunuz çiftlere ve yavrulara.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah hobiyi bırakman üzücü hayırlı sahiplendirmeler

Maşallah böyle güzel çiftleri sahiplendirmek zorunda kalmak üzücü yalnız ilanı taslağa uygun olarak açarsak faydalı olur satışınız da daha kolay olur

Maşallah.Hayırlı alışverişler. (Sayfa başındaki kutucuklar yanıltıcı olabiliyor bu yüzden ilan şablonu satışa olumlu etki yapacaktır)

Yavrular satıldı. 3 Çift için güncel. Fiyat için özelden ulaşınız.

@tanmalvic bey aslında 13 aylık olan çiftinizi sahiplenmek istiyorum da bütçemi baya bi aşıyor . yanlış anlama olmasın değer ortada ama işte bütçe de belli hobi olarak yapan için harcamalar ilk planda kalıyor :)

@tanmalvic bey aslında 13 aylık olan çiftinizi sahiplenmek istiyorum da bütçemi baya bi aşıyor . yanlış anlama olmasın değer ortada ama işte bütçe de belli hobi olarak yapan için harcamalar ilk planda kalıyor :)

Beslemekten zevk aldığım bir tür ama dediğiniz gibi biraz pahalı gelebiliyor. Şimdilik 3 çitte duruyor. Satılırsa benim için iyi olur ama satılmazsa da başımın üstünde yerleri var kuşlarımın :) bulmak için çok uğraştığım, bizzat benim tarafından çiftlenen, kanatları ve kanları gayet güzel çiftler. Zaten sezon başlamak üzere. ,kırmızı gözlü kuşları seven biri olarak 3 çiftin altından da albino veya çift faktör yavrular bekliyorum.