Karadeniz Pet

3 Sorum

Savaş CAN

Meraklı Üye
1 çift muhabbet kuşum var eşler dişi yumurtlayacak diye tahmin ediyorum çünkü sık sık girip yuvayı kemiriyor

1.Soru: Kızışsınlar diye GoldWingsin Nijet tohumu ile karışık yemini satın aldım yemlikleri boşaltıp bu yemden koydum Doğrumudur?

2.Soru: Kuş kumunu nasıl kullanmalıyım ne kadar kullanmalıyım nereye koyucaz

3.Soru: Dişi kuşum Hiç gaga taşını kemirmiyor yani 2side böyle aslında m.balığı kemiği alıcam sizce onu kemirirmi ?

1.Soru=) Evet doğru.
2.Soru=) Kuş kumunu petshoplarda satılan kafesin içine takılabilen yemliklere koyup kafese takın
kristal%20kus%20yemligi.jpg

3.Soru=) Gaga taşını veya mürekkep balığı kemiğini istedikleri zaman kemirirler merak etme.

Tavsiye=Sularına vitamin kat.Haftada bir marul ver.

Arkasında

Son düzenleme:
1.Soru=) Evet doğru.
2.Soru=) Kuş kumunu petshoplarda satılan kafesin içine takılabilen küçük yemliklere koyup kafese takın
3.Soru=) Gaga taşını veya mürekkep balığı kemiğini istedikleri zaman kemirirler merak etme.

Tavsiye=Sularına vitamin kat.Haftada bir marul ver.

Hocam cevabınız için teşekkürler Ne vitamini Takviyesi yapmalıyım sullarına ne kadar malum bazı pet shop sahipleri satmak için söylemedikleri yallanı bırakmıyor LAfım meclisden dışarı

Son düzenleme:
Bir de nijer tohumunu fazla verme. Haftada 2 kez 1' er kasik yemlerine karistir. Fazlasi kuslarda yaglanmaya sebep olabilir.

Mürekkep balığı kemiğini kafesten eksik etmeyin.Kuşlar ihtiyaç duyduklarında gidip kemirirler.Gaga taşından farklı bir görevi vardır mür.kemiğinin.

Hocam cevabınız için teşekkürler Ne vitamini Takviyesi yapmalıyım sullarına ne kadar malum bazı pet shop sahipleri satmak için söylemedikleri yallanı bırakmıyor LAfım meclisden dışarı

--APEX Axisol Vitamin A,D3,E,C-- Kullanıyorum, gayet memnunum.Sularına katmadan önce iyice çalkala daha sonra 4-5 damla kat.Almadan önce son kullanma tarihini kontrol et.

Bir de nijer tohumunu fazla verme. Haftada 2 kez 1' er kasik yemlerine karistir. Fazlasi kuslarda yaglanmaya sebep olabilir.

Sayın hocam zaten nijer tohumu ile yem karışık vaziyette pakette duruyor arada 7-8 tane gözüküyor yemin yüzeyinde :) Teşekkür ederim

Geri