Karadeniz Pet

3 Tepeli Erkek(hepsi mantolu ve kırmızı göz kanı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tanmalvic

Meraklı Üye
satış tamamlanmıştır

Son düzenleme:
Masallah gercekten hepsi de mukemmel..Senin tepeliler saglam kan cikti masallah.

Masallah gercekten hepsi de mukemmel..Senin tepeliler saglam kan cikti masallah.

teşekkürler serkan bey. evet güzel rengarenk sağlam yavrular veriyorlar. albino ve lutino sevdalısı biri olarak beni ayrıca mutlu eden özellikleri ise her kuluçkalarında albino ve lutino tepeli yavru vermeleri.

hem sizin hem benim hem de bu işe gönül veren hobiciler için daha güzel yavrulara inşaallah.

Son düzenleme:
Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Güzel yavrular çıkıyor.

teşekkürler serkan bey. evet güzel rengarenk sağlam yavrular veriyorlar. albino ve lutino sevdalısı biri olarak beni ayrıca mutlu eden özellikleri ise her kuluçkalarında albino ve lutino tepeli yavru vermeleri.

hem sizin hem benim hem de bu işe gönül veren hobiciler için daha güzel yavrulara inşaallah.

Masallah ne guzel Allah gonlunuze gore versin..Herseyden onemlisi iyi bakim..Sizde eminim fazlasiyla yapiyorsunuz ki bu guzellikler ortaya cikiyor.

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
Güzel yavrular çıkıyor.

Masallah ne guzel Allah gonlunuze gore versin..Herseyden onemlisi iyi bakim..Sizde eminim fazlasiyla yapiyorsunuz ki bu guzellikler ortaya cikiyor.

Maşallah, hayırlı alışverişler olsun..

Maşallah.Alana satana hayırlı olsun.

kuşlar bize muhtaç. gönül ister ki doğada serbestçe gezsinler ama mümkün değil. imkanlarımız çerçevesinde daha geniş daha ferah kafeslerde yediklerini önlerinden yemediklerini arkalarından eksik etmemeye çalışıyoruz. onlar da bize güzel yavrular vererek heyecanımızı taze tutuyorlar.

güzel dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:52 --

güncel....

Son düzenleme:
Arkadaşımızın diğer ilanı nda soylediklerim bunlar için de geçerlidir. Sağlıklı iyi bakımlı kuş isteyenler kaçırmasin.
Bu arada tepeli için fiyatlar biraz düşük gibi geldi tam bilmiyorum piyasayı ama dışarda daha yüksek fiyatlı ilanlar görmüştüm.
Hayırlı satışlar
Maşallah

Fatih Çevik

Arkadaşımızın diğer ilanı nda soylediklerim bunlar için de geçerlidir. Sağlıklı iyi bakımlı kuş isteyenler kaçırmasin.
Bu arada tepeli için fiyatlar biraz düşük gibi geldi tam bilmiyorum piyasayı ama dışarda daha yüksek fiyatlı ilanlar görmüştüm.
Hayırlı satışlar
Maşallah

Fatih Çevik

teşekkürler. evet, hem mantolu hem de albino/lutino kanı olan tepeli muhabbet kuşlarında bu fiyatlarda satanı ben görmedim ama varsa da tebrik ederim. para kazanılır ama daha önemlisi insan kazanmak ve dürüst bir şekilde alışveriş yapmak benim için.
diğer rainbow ilanımda da açık açık kuşu aldığım fiyatı yazdım ve o fiyattan satıyorum. hobici arkadaşlara uçuk fiyatlar söyleyip heves kırmamak lazım diye düşünüyorum.
güzel düşüncelerin için tekrardan teşekkür ederim.

Cok güzel kuşlar. Benim kuşla anlaşacaklarını bilsem çift olmalarındada sıkıntı olmazsa sarı tepeliyi yarın gelir alırdım

Çok değişik bir tür ama çok sevimliller Maşallah

Cok güzel kuşlar. Benim kuşla anlaşacaklarını bilsem çift olmalarındada sıkıntı olmazsa sarı tepeliyi yarın gelir alırdım

sizin kuş yeni kızışmaya başlamış. bu yavrular 2 aylık, o yüzden almayı düşünüyorsanız sabretmeniz lazım anlaşıp anlaşmadıklarını görmek için. ilk etapta hazır bir erkeğe yönelin bence. beklerim diyorsanız da evi biliyorsunuz buyurun gelin vereyim yavruyu.

Çok değişik bir tür ama çok sevimliller Maşallah

teşekkür ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:56 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

3 erkek tepeli duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:26 -->-> Daha önceki mesaj 01:56 --

güncel....

Son düzenleme:
Antalya İl içi bulursam alırım bende

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba,

resimdeki ilk erkek son durum olarak kaç aylık acaba ? 3 ay olarak görünüyor fakat ilan açılalı 3 haftadan fazla oldu galiba. Elimde erkeği ölmüş olan yavrulu lutino dişi var. tahmini 6 aylık civarı. Eş almak istiyorum kendisine. Güncel yaş durumu ve kuşun satılıp satılmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirm.

Merhaba,

resimdeki ilk erkek son durum olarak kaç aylık acaba ? 3 ay olarak görünüyor fakat ilan açılalı 3 haftadan fazla oldu galiba. Elimde erkeği ölmüş olan yavrulu lutino dişi var. tahmini 6 aylık civarı. Eş almak istiyorum kendisine. Güncel yaş durumu ve kuşun satılıp satılmadığı hakkında bilgi verirseniz sevinirm.

Merhaba ergün bey
ilanlarımı güncel tutarım her zaman. kuşlar 3 aylıklar tam olarak. 3 erkek kuşta duruyor. hafta sonu bir tanesini arkadaşlarımdan birine vereceğim muhtemelen. düşünürseniz buyurun gelin istediğinizi seçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri