petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 yavru 3 yumurta..Yumurtalar bossa?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cikiciki tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. cikiciki

cikiciki Member

Beğenileri:
    0
    6 adet yumurtadan 3 yavru aldim cok sukur ancak diger 3 yumurtadan yavru cikmadi ve sureleri de coktan gecti.Sorum su; yumurtalari kafesten alayim mi yoksa disi yoksa yuvadan atlayana kadar kalsinlar mi? Korkuyorum alirsam yumurtalari anne yavrulara zarar verir diye :(

2. zekeriya cesur

Al yumurtalari bisey olmaz ama yavrular en az 1 haftalik olsun bir iki hafta once bende aldim bi yavrum var 21 gunluk :)

3. Serhat YÜKSEL

Tek tek almani tavsiye ederim. Yani 1 gun birini ertesi gun digerini ertesi gun digerini.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Yılmaz Ç.

Amcamlarda tek 1 tane yavru çıktı öbür yumurtaların hepsine baktık ve boş çıktı Hepsini attık haliyle ters bir durum yaşamadık. Hepsini alın. Boşu boşuna yatıpta kendisini yormasın.

Sayfayı Paylaş