petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3.Yumurta Yapması Ama Çoğu Boş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DarkredBlue61 tarafından 5 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Üzere Kuşumun 3.Kez Yumurtaya Yatişi İlk 2Sında 5 Sonuncuda İse 6 Yumurta Yaptı Ama Yine Aynı 1.Seferinde Yavru Çıktı Bi Tane Diğerleri Zaten Boştu Yavru Öldü Maalesef 2.sinde Dolu Vardı Ama Ne Olduysa Çıkmadı Sanırım Çürüdü Yumurtalar Üzerindemi Oturmadı Noldu Bilmiyorum 3.ise 1 Tanesi Dolu Gibi Sizce Erkeği Değiştirmelimiyim? Erkeğin Yaşı Baya Geçmiş Sanırım Çiftleşmeleride Çok Nadir Oluyor Yani 6 Yumurtadan 1 Tane Dişiyede Yazık Yumurtaların Hepsine Baktım 1 Tanesi Dolu Görünüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Bunlarda Resmi

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Bu kuluçkadan sonra çiftlere E vitamini takviyesi yapın. Bu şekilde doluluk oranını artırabilirsiniz. Diğer yöntem de eşleri değiştirmek olabilir.

3. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Uğur abinin dediği gibi ilk takviye yapın bencede

4. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Bi Tane Babam Aldı Güya Vitamin Ama Nereden Temin Edicem Kuşçularda Varmıdır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:56 --

Tşkler Siz Denedinizmi Faydası Varmı Peki? Yeşillik Veriyorum ayda 1 De Ballı Kraker Yapıyorum

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267

Petshoplarda olabilir. İnternetten de alabilirsiniz. Vitaminlerin içersinde de E vitamini vardır ama oranı düşüktür. Sadece E vitamini alırsanız daha faydalı olur.

6. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Peki Yumurtalar Çıksın Kaldırdıkdan Sonra Denerim Tşkler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

2 Tane Dolu Oldu :) Bakalım İlerleyen Günlerde Artarmı Sayı Sanırım Ortancı Yumurtalar Dolu Gibi Baştakiler Şimdiye Damarlanmaları Gerekiyordu Heralde Boşturlar Tekrar Tşk Ederim Herkese :)

7. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    yuva için kullandığınız malzeme de soğuk tutuyor olabilir.
    köpük yerine
    talaş kullansanız daha doğal olurdu

8. Okan YEL

Okan YEL Member

Beğenileri:
    3
    Ben yumurtaya ışıkla bakılıp bu canlı bu boş denilmesine karşıyım, siz bunuda aşmışsınız yumurta üzerine rakam yazmışsınız, bence ilk yumurta olduktan sonra tarihi bir yere yazın ve mümkünse yuvalığı açmadan 20 gün bekleyin derim, yoksa dişi kuşu strese sokarsınız.ayrıca yuvalık zeminine hamster talaşı koyun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İlk 2 Yumurtasında Öncekilerde Yani Talaş Vardı Bu Yatılım Malzemesi Yuvalığın Altınada Lamba Koydum Hafif Açıyorum Alttan ısıtıyor Yuvayı Soğuk Olacağini Sanmıyorum Bazen ÇIkıyor Sanırım Arada Sıcak Oluyor :) Yumurtaları Haşlamamak İçin Elimle İçinden Taban Sıcaklığını Ölçüyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:40 -->-> Daha önceki mesaj 08:37 --

En İyiside Öyle Ama Çatlarım Ben :) Talaş Koymuştum Şimdide Yalıtım MAlzemesi Sıcak Tutar Diye Onları Koydum.Genelde Yumurtalara Bakacağim Zaman Kuş Dişari Çıktığında Bakıyorum Yada 3 4 Dk Uçuruyorum Kanatları Yağlanmasın Diye O Ara Bakıyorum.Arada İçine Pisliyor Mecburen Açmazsam Ölecekler Kokudan :D

Sayfayı Paylaş