Karadeniz Pet

3.Yumurta Yapması Ama Çoğu Boş

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Üzere Kuşumun 3.Kez Yumurtaya Yatişi İlk 2Sında 5 Sonuncuda İse 6 Yumurta Yaptı Ama Yine Aynı 1.Seferinde Yavru Çıktı Bi Tane Diğerleri Zaten Boştu Yavru Öldü Maalesef 2.sinde Dolu Vardı Ama Ne Olduysa Çıkmadı Sanırım Çürüdü Yumurtalar Üzerindemi Oturmadı Noldu Bilmiyorum 3.ise 1 Tanesi Dolu Gibi Sizce Erkeği Değiştirmelimiyim? Erkeğin Yaşı Baya Geçmiş Sanırım Çiftleşmeleride Çok Nadir Oluyor Yani 6 Yumurtadan 1 Tane Dişiyede Yazık Yumurtaların Hepsine Baktım 1 Tanesi Dolu Görünüyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:28 --

Bunlarda Resmi
y51lGk.jpg

6PbkD0.jpg

Bu kuluçkadan sonra çiftlere E vitamini takviyesi yapın. Bu şekilde doluluk oranını artırabilirsiniz. Diğer yöntem de eşleri değiştirmek olabilir.

Uğur abinin dediği gibi ilk takviye yapın bencede

Bu kuluçkadan sonra çiftlere E vitamini takviyesi yapın. Bu şekilde doluluk oranını artırabilirsiniz. Diğer yöntem de eşleri değiştirmek olabilir.

Bi Tane Babam Aldı Güya Vitamin Ama Nereden Temin Edicem Kuşçularda Varmıdır?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:56 --

Uğur abinin dediği gibi ilk takviye yapın bencede

Tşkler Siz Denedinizmi Faydası Varmı Peki? Yeşillik Veriyorum ayda 1 De Ballı Kraker Yapıyorum

Bi Tane Babam Aldı Güya Vitamin Ama Nereden Temin Edicem Kuşçularda Varmıdır?

Petshoplarda olabilir. İnternetten de alabilirsiniz. Vitaminlerin içersinde de E vitamini vardır ama oranı düşüktür. Sadece E vitamini alırsanız daha faydalı olur.

Petshoplarda olabilir. İnternetten de alabilirsiniz. Vitaminlerin içersinde de E vitamini vardır ama oranı düşüktür. Sadece E vitamini alırsanız daha faydalı olur.

Peki Yumurtalar Çıksın Kaldırdıkdan Sonra Denerim Tşkler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:06 -->-> Daha önceki mesaj 10:09 --

2 Tane Dolu Oldu :) Bakalım İlerleyen Günlerde Artarmı Sayı Sanırım Ortancı Yumurtalar Dolu Gibi Baştakiler Şimdiye Damarlanmaları Gerekiyordu Heralde Boşturlar Tekrar Tşk Ederim Herkese :)

yuva için kullandığınız malzeme de soğuk tutuyor olabilir.
köpük yerine
talaş kullansanız daha doğal olurdu

Ben yumurtaya ışıkla bakılıp bu canlı bu boş denilmesine karşıyım, siz bunuda aşmışsınız yumurta üzerine rakam yazmışsınız, bence ilk yumurta olduktan sonra tarihi bir yere yazın ve mümkünse yuvalığı açmadan 20 gün bekleyin derim, yoksa dişi kuşu strese sokarsınız.ayrıca yuvalık zeminine hamster talaşı koyun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yuva için kullandığınız malzeme de soğuk tutuyor olabilir.
köpük yerine
talaş kullansanız daha doğal olurdu

İlk 2 Yumurtasında Öncekilerde Yani Talaş Vardı Bu Yatılım Malzemesi Yuvalığın Altınada Lamba Koydum Hafif Açıyorum Alttan ısıtıyor Yuvayı Soğuk Olacağini Sanmıyorum Bazen ÇIkıyor Sanırım Arada Sıcak Oluyor :) Yumurtaları Haşlamamak İçin Elimle İçinden Taban Sıcaklığını Ölçüyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:40 -->-> Daha önceki mesaj 08:37 --

Ben yumurtaya ışıkla bakılıp bu canlı bu boş denilmesine karşıyım, siz bunuda aşmışsınız yumurta üzerine rakam yazmışsınız, bence ilk yumurta olduktan sonra tarihi bir yere yazın ve mümkünse yuvalığı açmadan 20 gün bekleyin derim, yoksa dişi kuşu strese sokarsınız.ayrıca yuvalık zeminine hamster talaşı koyun

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En İyiside Öyle Ama Çatlarım Ben :) Talaş Koymuştum Şimdide Yalıtım MAlzemesi Sıcak Tutar Diye Onları Koydum.Genelde Yumurtalara Bakacağim Zaman Kuş Dişari Çıktığında Bakıyorum Yada 3 4 Dk Uçuruyorum Kanatları Yağlanmasın Diye O Ara Bakıyorum.Arada İçine Pisliyor Mecburen Açmazsam Ölecekler Kokudan :D

Geri