Karadeniz Pet

3.Yumurtamız geldi.

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Bi zamanlar çiftleşmesi bile hayal olan çiftlerim günde en az 3-4 kere çiftleşiyolar ve zaman içinde 3. yumurtamızda geldi.Eğer bazı arkadaşlarımızın kuşları çiftleşmiyor yada anlaşmıyorsa sadece onlara zaman tanıyın ve zamanla çiftleşip bolbol yavrular alıcaksınızdır benim kuşlarım kavga etmeden durmaz bi tünekde durmazlardı şimdi nasıllar 5 ayda pamuk gibi oldular.Ve yumurta fotoğraflarımız :
xENr2z.jpg
Bunlarda anne ve babamız :) :
Krp6pa.jpg
ALLAH HERKESE NASİP ETSİN.

gözünüz aydın hayırlı olsun bol yavrular almanız dileğiyle

Bu kadar sık rahatsız etmeyin... Anlamadığım şu arkadaşlar gün gün sayıyorlar evet 1. yumurta 2. yumurta 3. yumurta 6. yumurta vs ne oluyor buradaki amaç ne? Maşaallah kuşlarınıza da

Bu kadar sık rahatsız etmeyin... Anlamadığım şu arkadaşlar gün gün sayıyorlar evet 1. yumurta 2. yumurta 3. yumurta 6. yumurta vs ne oluyor buradaki amaç ne? Maşaallah kuşlarınıza da

Saymamızın sebebi ufak ve ilk muhabbet kuşumuzun yumurtlaması olabilirmi acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:41 --

bizdekiler çiftleşmez bi kere dişi yaşlı 5 yaşında :D

Dişimiz 5 yaşındamı ? okadar beklemiyodum yav :D ama 5 yaşında yumurta yapamıyor diye biliyorum ama ?

hayırlı olsun..benimde şu an iki yumurtam var içleri dolu.yumurtalarınızın hepsi dolumu kontrol ettinizmi ?