Karadeniz Pet

30 40 günlük kus yem kırabilirmi

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
3gun once aldigim kus 30 40 gunluk. Ama yem yemiyo aspur veriyorum yemiyo . 30 40 gunluk kus yem kirabilirmi

30veya40günkükkuşlar yemkırar amaanne babasıöğretirse30günlükken alındlğındatam öğrenmezamanı anneden babadanayırılıyor ozaman iş zora giriyor ben enaz yavruların45günlüyekadaranne babayla kalmsınıtavsiye ederim

3gundur hic yerken gormedim ne kafesin dibinde nede yem kabinda yem kabugu var sizce kiramiyomudur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:38 -->-> Daha önceki mesaj 10:38 --

Sanirim yanlis yazdim yem kabugu hic yok

normalde kırması lazım bencede...
başka kuşunuz varsa, yanına atarsanız ondan görerek öğrenebilir diye düşünüyorum...
ustalar daha iyi bilir.

uçar tabiki.
şahsi önerim hemen kafes dışına salma. senin yerinde olsam önce yem yeme sorununu çözerdim. kuş zaten yavru olduğunu söylüyorsun, dolayısıyla yem yemeye başladıktan sonra yavaş yavaş elimden yedirmeye çalışarak kendime alıştırırdım. bunu da hallettikten sonra artık kafes dışındaki dünyayla tanıştırırdım onu...
kafes dışında yaşayacağınız en büyük sorun cama çarpma olayları ve kuşu yakalayamamaktır. yukarıda dediğim gibi kuşu kendine alıştırırsan yakalama konusunu büyük ihtimalle halletmiş olursun.
salmak içinde mümkünse akşam hava karardıktan sonra evde ışıkları açmaya başladıktan sonra dene. dışarısı karanlık olacağı için cama doğru yönelmeyecektir diye düşünüyorum...

bol şans ;)

Geri