petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

30günlük erkek muhabbet

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Reynassa tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Reynassa

Reynassa Member

Beğenileri:
    5
    30günlük muhabbet aldım bu gün nasıl eğitmeliyim neler yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

VSP250s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Serdar Hasbal

Beğenileri:
    15
    Öncelikle hayırlı olsun uzun ömrü olur inşallah. ilk iki gün kafeste kalsın;fakat bu süre içerisinde devamlı sakin bir ses tonuyla konuşun yüzyüze fazla korkutmadan, bunaltmadan.Özellikle suyunu tunekte en çok durduğu yere koyun ki görebilsin bu konuda ben sıkıntı yaşadım ve sonradan sulugun yerini değiştirince hayvan su içmeye başladı.Kesinlikle tahta tünek kullanın kendinizde yapabilirsiniz mümkünse boylu boyunca olsun.Suluguda tunegin ustune yerleştirin.iki günün sonunda kafesin kapağını bir telle sabitleyin ve işaret parmağınızın tersiyle göğüs bolgesini okşayın, kaçarsa ürkütmeden tekrarlayın usanmadan inatla.Bir süre sonra ayağının tekini parmağınıza koyacaktır,parmağınızla biraz daha iteklerseniz düşmemek için diğer ayağını da atacaktır,tekrar tüneğe koyarak bu işlemi bir hafta kadar tekrarlayın tabi bu arada hafif oksamalar ve sakin bir ses tonuyla konuşun,bu çok önemlidir bağ kurmak açısından.Ele gelme işlemi bittiginde dışarı çıkartın uçmasına izin verin ve aynı işlemi dışarıda uygulayın.Bunlar birebir kendi tarafımdan tecrübe edildi ben bu şekilde alıştırdım, suan çağırdığım da elime bile geliyor.Ele çağırma işlemini de bilahare yazarım konuya.Kolay gelsin.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alihan Didinir ve Reynassa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş