Karadeniz Pet

32 günlük yavruyu ayırdım... Olanları yorumlayınız

Herodot01

Yeni Üye
başlıkta da söylediğim gibi 32 günlük yavruyu ayırdım... dişiye erkek yavru varken de pençe atıyordu fakat yavru olduğu için dişi yuvalığa kaçıyordu ... Talaş koymuştum Bu gün baktım dişi yuvayı tertemiz yapmış tüm bu anlattıklarım yeni çiftleşmeye işaret mi ? Ayırdığım tek yavru 2 gündür yem kırıyor fakat sosyal değil... Yaşam koşulları için bu sıkıntı olur mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:15 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

cevap verecek bir kardeşimiz yok mu ???

Kuşun tek olması sorun yaratmaz merak etme.Dişinin kemirgenliği arttıysa, ceresi kahverengi ise çiftleşmeye işarettir.Bence İlk kuluçkadan sonra 2 hafta dinlendir kuşları.

yavruyu çıkaralı 35 gün oldu yuvayı da temizlemiş şuan yumurta yok zaten ben istesem de hemen çiftleşmezler diye düşünüyorum mama ve vitamin takviyem devam ediyor.. Siz ne dersiniz?

10-20 güne ciftleşirler

yavruyu çıkaralı 35 gün oldu yuvayı da temizlemiş şuan yumurta yok zaten ben istesem de hemen çiftleşmezler diye düşünüyorum mama ve vitamin takviyem devam ediyor.. Siz ne dersiniz?

Yuvalığı çıkarın ve kızıştırıcı veriyorsanız kesin.Evde ballı kraker yapıp verin. Ballı kraker kuşlara fiziksel açıdan çok iyi destek veriyor.Kuşlarınız mümkünse 1 ay dinlensinler.1 aydan sonra yuvalığı takın.Kuşları çok sık kuluçkaya yatırmak hayvanların ömrünü azaltıyor.

Son düzenleme:
Geri