petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

35 günlük yavru ingiliz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat sezar tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Tags:
  1. murat sezar

bu zamana kadar bir sultan bir de sevda papağanım oldu bir türlü insana alıştıramadım şimdi 35 günlük bir ingiliz aldım kafese elimi sokunca kaçmıyor parmağımda duruyor ben elimi çubuğun altına sokarak alıyorum kendi gelmiyor. bundan sonraki adımda ne yapmalıyım? istiyorum ki korkmasın yanımda dolaşsın oynayalım. yardımcı olursanız sevinirim

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    biraz araştırma yaparsanız forumda yazıyor :) inşallah alıştırırsınız

3. armand0

armand0 Guest

İlgilenmeye devam edin 1 hafta daha kafesde kalsın eve yeni geldiyse elinizi yine kafese sokup elinize alıştırmaya çalışın sonra zaten çıktığında size alışacaktır korkutmayın yeterli

4. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Resim atarmısın.

5. murat sezar

atabilecek bi aparatım yok hocam ilk fırsatta atmaya çalışırım. bir de sevda papağanımla aynı odada duruyorlar eğitim için sıkıntı yaratır mı?

Sayfayı Paylaş