Karadeniz Pet

36 gün oldu hala alışmadı

Alper Parlak

Meraklı Üye
arkadaşlar merhaba muhabbet kuşunu alalı tam 36 gün oldu hala benden kokuyor elimi kafese sokarsam 10 saniye felan elimde duruyor sonra bir tüneğe atlıyor dışarı çok az çıkıyor çıkarsada hemen giriyor 3 4 aylık civarları erkek
çok yöntem denedim elime dal darı koydugumda elime gelip yiyor ama dışarı çıkarmak istediğimde tekrar kaçıyor kimi zaman elimi kafese sokunca oradan oraya kaçışıyor sizce ne yapmalıyım bana alışmasını sağlamak için bana tavsiye video artk ne olursa önerinize ihtiyacım var

o9LQV9.jpg

yeni yeme düşmüş alsaydınız alışma olayı daha çabuk çözülürdü.36 gün çok değil biraz gayret gösterdiğiniz taktirde alışıcaktır ilginizi eksik etmeyin avcunuza almayın ani hareketten kaçının yeter

Şunu yapsan hızlanır diyebileceğiniz birşey var mi peki

Şunu yapsan hızlanır diyebileceğiniz birşey var mi peki
Sadece sabırlı olmalısın her atladığında tekrar al atlarsa tekrar elbet pes edecek elinde duracak o elinde duruncada 20 saniye bekledikten sonra tekrar al parmagina sakın eline alma eziyet etme benimde kusum disari ciki ca hemen kafse kaciyordu kafesten cikarinca uzerine ortu orttum fazla disari cikmadigi icin tanimadigi icin senin elinde durabilir benimki oyle yapti asla pes etme hep tekrsrla elbet kasligini alacaksin bunlari uygularkende sakin ses tonuyla biraz konuş sana daha çok yakınlaşır . Başarılar..

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece sabırlı olmalısın her atladığında tekrar al atlarsa tekrar elbet pes edecek elinde duracak o elinde duruncada 20 saniye bekledikten sonra tekrar al parmagina sakın eline alma eziyet etme benimde kusum disari ciki ca hemen kafse kaciyordu kafesten cikarinca uzerine ortu orttum fazla disari cikmadigi icin tanimadigi icin senin elinde durabilir benimki oyle yapti asla pes etme hep tekrsrla elbet kasligini alacaksin bunlari uygularkende sakin ses tonuyla biraz konuş sana daha çok yakınlaşır . Başarılar..

dün yaptıklarınızı denedim tekrarlayarak yaptım pes ettirdim elimde dışarı çıktı ama hemen geri döndü bir daha çıkardım bu sefer kapıyı kapattım biraz kafesinin üzerinde durdu elimle merdiven yaparak parmaktan parmaga geçirdim sonra yoruldu diye acıyıp kafesin kapısını açıp içeri soktum kafesin kapağını kapatmadım sabah evden çıkarken akşam 6 da eve gidicem bakalım dışarıdamı görücem kafeste mi

dün yaptıklarınızı denedim tekrarlayarak yaptım pes ettirdim elimde dışarı çıktı ama hemen geri döndü bir daha çıkardım bu sefer kapıyı kapattım biraz kafesinin üzerinde durdu elimle merdiven yaparak parmaktan parmaga geçirdim sonra yoruldu diye acıyıp kafesin kapısını açıp içeri soktum kafesin kapağını kapatmadım sabah evden çıkarken akşam 6 da eve gidicem bakalım dışarıdamı görücem kafeste mi
Yalniz evde yokken kafesin kapisini acmaniz cok tehlikeli buyuk ihtimal merak edip cikacaktir ucup bir yere sikisabilir kuş .

Yalniz evde yokken kafesin kapisini acmaniz cok tehlikeli buyuk ihtimal merak edip cikacaktir ucup bir yere sikisabilir kuş .

odayı tam tanıyor 38 gündür aynı yerde o en kötü perdenin üzerinde duru sıkışacak yerlerin hepsi kapalı benim kafesim çok büyük ondan dolayı çıkmıyorda olabilir kafesten öyle bir düşüncemde var 45X35X60 boyutlarında içinde uçabiliyor kafesin

Kafesin fotografini atabilirsen gorebilirmiyim birde sevdigi yiyecekler dal dari vb. Seyleri koyarsan kafesin uzerine cikacaktir .

Kafesin fotografini atabilirsen gorebilirmiyim birde sevdigi yiyecekler dal dari vb. Seyleri koyarsan kafesin uzerine cikacaktir .

MglEla.jpg

dal darıya bayılıyor elimin üzerinde verince elimden inmiyor birde fotografta görünen toplu oyuncagı seviyor o elimde olunca onada geliyor

MglEla.jpg

dal darıya bayılıyor elimin üzerinde verince elimden inmiyor birde fotografta görünen toplu oyuncagı seviyor o elimde olunca onada geliyor
Bizimkide affeymiyor MaşaALLAH ,ama oyuncaklarim suratina bakmiyor gece oymuyor :D:D:D

sende benim kafadansın bende kuş var diye dışarı çıkmıyorum çoğu aksam:D:D
Ayn bide bnle oynasa hic cikmicamda oyuncul degil cikartiyom hmn kafese ucuyo suan gogsunu kasiyorum aşkımı öğretmeye çalışıyorum :)

Kafesteki oyuncakları alın hocam alışması zor olur oyuncakları elinize alip onunla oynayın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri