Karadeniz Pet

36 saatte

• Konbuyu başlatan Tahsin ÖZDEN
  • Başlangıç tarihi
T

Tahsin ÖZDEN

Guest
arkadaşlar maşuk eve geleli 36 saat oldu ilk 24 saatte kafesi yerinden oynatmadım 4 kez suyunu değiştirdim (vitamin damlattığım için 8 saatte değiştiriyorum) kafesin kapağını dahi açmadım son 12 saatte yavaş yavaş elimi kafesin üzerine koydum içeri kısıma koydum elimden rahatsız olmasın diye 6saat hiç dokunmadan elimi kafeste ara ara tuttum son 6 saatte parmağımı tünek yapıp elime gelmesini sağladım elime yem koyup kafesin içinde yemesini sağladım bana oyunlar yapmaya başladı iyice güvenmeye başladığını anladım 1 saat önce uykusuzluktan sızdım az önce çok şirin öterek beni uyandırdı parmağıma aldım baştan merdiven yaptık baya tırmandı sonra ödül olarak avucuma yem döktüm kafesin dışında resimledim o anları poz vermeyide ihmal etmiyo bu arada bi güzel yedi allah herkeze böylesini nasip etsin (amin)
v9d8n.jpg

v9dkp.jpg

hadi bakalım hayırlısı.muhteşem ikili

teşekkür ederim abi daha 40 günlük kuyruk uzunluğu anca yarıya gelmiş kanatlar iyi durumda yalnız yavruya mama vermelimiyim bilemedim yavru mubiş yemi veriyorum ama ne dersin abi mamada yapmalımıyım yada yeşillik falan şimdi vermeye başlamalımıyım bilemedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:38 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

Çok sevimli kuş :) maşallah

teşekkür ederim

teşekkür ederim abi daha 40 günlük kuyruk uzunluğu anca yarıya gelmiş kanatlar iyi durumda yalnız yavruya mama vermelimiyim bilemedim yavru mubiş yemi veriyorum ama ne dersin abi mamada yapmalımıyım yada yeşillik falan şimdi vermeye başlamalımıyım bilemedim

az az ver tabi

Maşallah çok tatlı. Sanırım 36 saatte 4 kere vitaminli su verdiniz kuşa.. Haftada 1 vermeniz yeterli olur kuş için aynı zamanda haftada 1 mama da verebilirsiniz..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Maşallah çok tatlı. Sanırım 36 saatte 4 kere vitaminli su verdiniz kuşa.. Haftada 1 vermeniz yeterli olur kuş için aynı zamanda haftada 1 mama da verebilirsiniz..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim yeni geldiği için belki içmemiştir diye sürekli tazeledim

Güzel bir yavru masallah

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi