Karadeniz Pet

38 Günlük Jumbo Yavrum MAŞALLAH

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
güzel tombiş bir kuş. bileziğin üstü pislik toplamış kuş bir an bacağından hastalıklı gibi göründü gözüme bilezik pis olunca. kuşu rahatsız edecek bir büyüklükte görünüyor sanki

güzel tombiş bir kuş. bileziğin üstü pislik toplamış kuş bir an bacağından hastalıklı gibi göründü gözüme bilezik pis olunca. kuşu rahatsız edecek bir büyüklükte görünüyor sanki

Aynen bende direk ona takildim

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilezik gayet normal 3 resimdede belli oluyor yetistiren ark jumbo yetistirmis boru deil kanarya guvercin bilesigi takicak deil kafa karistirmayin iyi bakin dostum seni kiskaniyorlar :))

Oo bilezik cikarmi arkadasimm ayaginmi koparsin super kus bilezik pislenmis ondan ole duruyor masallah

bilezik çıkar tabi niye çıkmasın.. ılık suyla temızlesın önce kuruyan kısmı.. sonra yavaşça çekerek cıkarsın.. benım diğer kusumda vardı cokta basıt cıkardım. buyumeden cıkarabılırsınız şimdi kolay yani...

Bilezik gayet normal 3 resimdede belli oluyor yetistiren ark jumbo yetistirmis boru deil kanarya guvercin bilesigi takicak deil kafa karistirmayin iyi bakin dostum seni kiskaniyorlar :))

kuş jumbo olunca bilezikte jumbo oluyor diyorsunuz yani. :). bizim sitede jumbo muh. satan arkadaşlar var bilezikli ama bilezikleri normal küçük bilezik.

hayırlı olsun yeni kuşunuz :)

Maşallah geleceği parlak keratanın :) ama bileziği çok kaba duruyor...

Maşallah. Çok güzel bir kuş.

hakikaten tam jumbo... :) maşallah

Tüm ilgilenen arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum inşallah sizinde bir gün olur gerçekten jumbo çok ayrı bi kuş herkesin bi tane alıp bi kenara koyması lazım. Tamamen orjınal jumbo. Anne ve babasını da gördüm çünkü. Anne babası o kadar tombısler kı papagan gıbı gözukuyolardı. Tekrardan herkese teşekkürler Allah Sizlere de Nasip etsin.

BU TOMBİŞİME Bİ İSİM LÜTFEN 2 GÜNDÜR İSİMSİZ :D

maşallah kardeşim uzun ömürlü olsun işallah...

Tüm ilgilenen arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum inşallah sizinde bir gün olur gerçekten jumbo çok ayrı bi kuş herkesin bi tane alıp bi kenara koyması lazım. Tamamen orjınal jumbo. Anne ve babasını da gördüm çünkü. Anne babası o kadar tombısler kı papagan gıbı gözukuyolardı. Tekrardan herkese teşekkürler Allah Sizlere de Nasip etsin.

BU TOMBİŞİME Bİ İSİM LÜTFEN 2 GÜNDÜR İSİMSİZ :D
çok çok tatlı maşallah. bayıldım.. adı tosun olsun bence :D tosun gibi :)

Geri