Karadeniz Pet

3ay oldu olucak kızışmalarına rağmen çiftleşmiyor

memoo

Yeni Üye
Çiftler anlaşıyorlar kızışmışlar çereleri koyulaştı, erkek arada ayak atıyor dişi arada erkeğe kur yapar gibi başını sallıyor sesiz sakin yerde yok çiftleşmiyolar uzun sürüyor mu bunların çiftleşmesi erkek o kadar şey yapıyor bu dişinin bi üstüne çıkamıyor yapmayımı bilmiyo cook sinir oluyorum fikirlerinizi yazarsanız sevinirim teşekür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Dişi kutuyada giriyor vakitte geciriyor ama sadece takılıyo kemiriyor bidefa erkeğe kuyruk kaldırmadı bizimkide hallaa ayak atmayı denesin hoş bence yapmayıda bilmiyodur heralde bunlar bölee gider :((

Onlar iç güdüsel olarak yapıyorlar zaten çiftleşmeyi birinden görmesine gerek yok biraz daha zaman ver anladığım kadarıyla da çok beklemene gerek de kalmamış gibi

İnşallah dostum valla herşey yolunda gibi görünsede iyice ayar oldum bi petshoptada bana senin erkek cok evcil konuşuyor evcil diye çiftleşmiyor dedi size de danışıyım dedim şuanda bile iki kuş kutuda beraber takılıyolar

Bence pet shop uydurma si kuş satabilmek için ciflesirler merak etme onlar icgudusel

Yani haklısın zaten bu saatten sonra kuşlarımdan asla vazgecmem ama yavru yapmalarını tamamen bi heyecan upraiı olsun diye sanırım Birazda hırs yaptım kuşlarım aileden gibi oldu 6ay diyolar maksimum çiftleşme süreleri diyolar 3ay oldu bekliyorum :)) rahatsız olmasınlar diye şuara kafeside temizleyemiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:51 -->-> Daha önceki mesaj 23:50 --

Ee evcil dişiyle herşey güzel ayak bile atıyor kutuya giriyor çiftşemezmi bunlar seninkiler ne kadar süredir yanyana? benimkiler 3ay oldu dostum

Geri