Karadeniz Pet

4 5 aylık cekoslavak yavru kuşumun cinsi nerdir lütfen yardım

• Konbuyu başlatan Gökhan korkmaz
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan korkmaz

Guest
Q1XWXv.jpg
Pv3odN.jpg
Arkadaslar kafayı yemek uzereyım kımılerı dişi diyo kimileri hareketleri erkege benziyo diyo kafam cok karıstı bana yardım edin lütfen kuşum konusuyo maviş babacık aşkım bu 3 kelimeyi söylüyo ama cinsiyeti nedir bilen arkadaslar yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Resim gözükmüyor. Buraya bir gözat istersen.

Son düzenleme:
Bende gözüküyor resim bir resim daha ekliycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 01:48 --

Resim gözükmüyormu hala arkadaslar

4-5 aylık erkek kuş maşallah çok güzelmiş ama.
Yanlız cekoslavaka benzemıyor bu kus yerlı bence.

Moderatör tarafında düzenlendi:
4-5 aylık erkek kuş maşallah çok güzelmiş ama.
Yanlız cekoslavaka benzemıyor bu kus yerlı bence.

Arkadasımın tanıdıgı bir kuscudan almıstım aldıgımda 50 günlük falandı adamın kendı yavrularıydı cekoslavak demisti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:24 -->-> Daha önceki mesaj 02:20 --

Arkadaslar bir bakın su kusa cinsiyeti hakkında birseyler söyleyin yokmu yardım eden

Erkeğe benziyo

Bazı kuşlarda böle ortada görünüyo. Kuş konuşurken kafa sallıyo ve kemirme huyu YOKSA erkektir. Ve çok ötüyosa gene erkektir.

Bazı kuşlarda böle ortada görünüyo. Kuş konuşurken kafa sallıyo ve kemirme huyu YOKSA erkektir. Ve çok ötüyosa gene erkektir.

Aynen kardesim ufak bı ayna var getırıyorum koyuyorum karsısına kafa sallaya sallaya konusuyo opuyo galan kemirme huyu var bole ıncıgı boncugu cok kemırıyo kafama omzuma falan gelıyo ama ısırıyoda

Kusunuza ayna göstermemenizi tavsiye ederim

Peki bu kuslarda cere rengi kac aylık oldugunda rengi yerıne oturuyo en net kac aylıkken anlasılır cinsi

Bence hiç merak etme. İnsanlar cinsiyetini konuşurmu yadaalışırmı diye merak ediyo eğer çifleştirmicekse. Ve senin kuş alışmış ve konuşuyo. Şu vakitten sonra cinsiyetin önemi yok derim :) e yakışıklıda
Cere 5-6 aylıkken oturur az kalmış

Son düzenleme:
Bence hiç merak etme. İnsanlar cinsiyetini konuşurmu yadaalışırmı diye merak ediyo eğer çifleştirmicekse. Ve senin kuş alışmış ve konuşuyo. Şu vakitten sonra cinsiyetin önemi yok derim :) e yakışıklıda
Cere 5-6 aylıkken oturur az kalmış

Evet yakısıklı olmasına yakısıklı kerata:)ama ınsan ıster ıstemez merak edıp bılmek ıstyo cınsıyetını:)

Arkadaslar ılgınız ve alakanız ıcın sagolun

Erkek ..... :)

Geri