Karadeniz Pet

4-5 Aylık Erkek Olarak Bildiğim Kuş Dişi Olabilir Mi?

Bekir DOĞU

Yeni Üye
Yavru aldığım muhabbet kuşumun çeresi ilk önce pembe tondaydı. Sonraları rengini kaybetmeye başladı beyazlaştı şu an gagaya yakın kahverengileşme oluştu. Şu an ilk tüyde olduğundan olabilir acaba mavileşir mi? Yoksa dişi mi? Irk yorumu da yaparsanız sevinirim. İlk yavruluk resmi ve şu andaki resimleridir.
ZA5jBA.jpg
l0QPGk.jpg
oYdqW2.jpg

Çok muallakta kaldım. Birde kanatlarını genelde hep düşük tutuyor.

Çok muallakta kaldım. Birde kanatlarını genelde hep düşük tutuyor.

son foto ilk geldiği halimi ? ilk foto dişi son foto erkek. bu arada kuş jumbo ama vasıf olarak yüksek değil. jumboların kanatları genelde salık durur aşağıya.

Son fotoğrafta çeresi pembe ilk geldiği hali 2 aylık gibi ilk 2 foto şimdiki hali beyazlaşma ve gagaya yakın kısmında hafif kahverengileşme var. Kuş tüyde.

Son fotoğrafta çeresi pembe ilk geldiği hali 2 aylık gibi ilk 2 foto şimdiki hali beyazlaşma ve gagaya yakın kısmında hafif kahverengileşme var. Kuş tüyde.

kuş dişi. tüyden sonra güzel bir iri erkek alın artık :D

İlk 2 foto şimdiki hali

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

Erkek olma ihtimali yok mudur?

Jumbo kırığı mı bu şimdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hemen çekip yüklüyorum Levent Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:29 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

ZA5Rbz.jpg

oYdlDq.jpg

http://i.hizliresim.com/l0QRap.jpg
VgQRqR.jpg

n5bo8a.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:30 -->-> Daha önceki mesaj 01:29 --

Resimde açık mavi gibi ama beyaz gaga kenarında şerit gibi kahverengileşme var sanki

Bence de Kusunuz dişi Güle güle bekleyin maşallah

Bana da dişi gibi geldi Pet Shop kurbanı :(

Maşallah güle güle besleyin.
Son foto gayet net, kuş dişi.

Teşekkürler...

Dişi Jumbo ile Erkek Yavru Jumbo takası düşünen var mı? :)

Geri