Karadeniz Pet

4-8 Kasım Uluslar Arası Kafes Kuşları Yarışması

Stand açacak arkadaşlar varsa ziyaret etmek isteriz.

Paylaşım için teşekkürler en sevdiğim organizasyon inşaallah iki günde katilirim olmadı pazar Allah'tan bir şey gelmez ise oradayım

Yusuf usta uçak ayarlıyorum inş hayırlı bir işin oldu,eğer müsait olursan Cumartesi gelirsen görüşelim,ben Cumartesi sabah gelip akşam Dönmeyi düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

Fuarda gelecek arkadaslarla gorusuruz.

Gökhan'ım kısmet olursa Cumartesi sabah günü birlik geleceğim.Seni de görmek isterim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

@Levent ACAR abi mamalar 5 kg şeklinde mi?satışı oluyor

Son düzenleme:
[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Cihanim tabii ki buyuk keyifle. Kismet olursa [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] ve Forum disindan Arif(izmit muhabbetkusu uretim) kardesimle ctesi ve pazar orada olacagiz.

Son düzenleme:
[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] Cihanim tabii ki buyuk keyifle. Kismet olursa [MENTION=7611]burak bilgin[/MENTION] ve Forum disindan Arif(izmit muhabbetkusu uretim) kardesimle ctesi ve pazar orada olacagiz.

Gökhan'ım bu camiadan istanbulda görüştüğüm sadece sizler varsınız orda olursunuz düşüncesi ile bende gelmek istiyorum.

[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] 5 kg lık mamalar açık olarak satılıyor. İstediğin kadar alabiliyorsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Son düzenleme:
[MENTION=12662]Cihan UYĞUR[/MENTION] 5 kg lık mamalar açık olarak satılıyor. İstediğin kadar alabiliyorsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Hımm öylemi Uğur bey versela laga grubu tercih ederim o halde,1,2 kg mama epey gidiyor zaten

Park sorunu oluyor mu?

Geri