Karadeniz Pet

4-8 Kasım'da İstanbul Feshanedeki Fuara Kimler ve Hangi Gün Geliyor?

Gokhan ERKAN

Onursal Üye
http://pr6.org/images/95183913060017313727.jpg

Arkadaşlar [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] Abinin daha önce duyurusunu yaptığı malumunuz 4 ünde başlayıp 8 Kasım'a kadar sürecek yılın en güzel fuarlarından biri Eyüp-Feshane'de olacak. Gelecek arkadaşlar hangi günler gelebileceğini söylerse orada bizde muhabbetkusu.com.tr ailesi olarak ufak bir organizasyon yapmış oluruz. Hem tanışma, hem bir kaç kare resim ve paylaşım için bir arada olmak sitemiz için de güzel olacaktır.

Ben pazar günü [MENTION=382]Burak[/MENTION] BİLGİN kardeşimle birlikte orada olacağım.

Ben munferit olarak tek basima kismetse pazar gunu gidip gezmeyi dusunuyorum... bilet ucreti falan nedir ?

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben munferit olarak tek basima kismetse pazar gunu gidip gezmeyi dusunuyorum... bilet ucreti falan nedir ?

Fiyatları göremedim bende dernekte ama öğrenip, bilgilendiririm. Pazar kapanış 16.00 bu arada.

Fiyatları göremedim bende dernekte ama öğrenip, bilgilendiririm. Pazar kapanış 16.00 bu arada.
Teşekkur ederim , Bu dernek nerededir nasil kayit olabiliyoruz ?

10 Lira olsa gerek bilet fiyatı..
C.tesi gecesi saatler 1 saat geri alınacak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:41 -->-> Daha önceki mesaj 08:41 --

Kaç kuş besliyorsun [MENTION=17509]Seyit SUNGUR[/MENTION] ?

Bende pazar öğleden önce orda olmayı planlıyorum.

Teşekkur ederim , Bu dernek nerededir nasil kayit olabiliyoruz ?

KIVGADER
Ayvansaray Mahallesi
Mustafa Paşa Bostanı Sk, No 6
34050 Fatih/Istanbul
Türkiye 50 TL kayıt ücreti var. Bir de resim istiyorlar. İstersen arayıp ya da maille üyeliği öğrenebilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:09 -->-> Daha önceki mesaj 09:07 --

Şimdilik 1 adet kuşum var ileride yavru aldıkça inşallah cogalicak ..

Şu an için üyeliğe gerek yok ama tabii ki sen bilirsin. Biraz daha üretime geçince üyelik yap derim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:57 -->-> Daha önceki mesaj 09:09 --

@Cihan UYĞUR kardeşim İstanbul'a indi. Şimdi fuar alanına gidiyor. Orada olanlar iletişime geçebilir

Son düzenleme:
bugun fuar kacta kapaniyor ? eminonune gidiyorum donuste bende ugrayabilirim

bugun fuar kacta kapaniyor ? eminonune gidiyorum donuste bende ugrayabilirim

Saat 17:30'da kapanıyor fuar Seyit.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

S.A
Pazar günü bende feshanedeyin inş.
Pazar günü görüşmek dileğiyle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

Bende oradayim arkadaslar bir resim cekilelim hep beraber beni simayen taniyan seslensin
Cihan sen bugün de mi fuardasın?

Saat 17:30'da kapanıyor fuar Seyit.

Pazar günü görüşmek dileğiyle.

Cihan sen bugün de mi fuardasın?

yok ben yarın geleceğim

Cihan bey bugun feshanedeydim size benzeyen birisini gördüm:) sordum ismi Hakanmış:)

Son düzenleme:
Bugün (pazar) fuara giden arkadaşlar muhabbet standları hakkında anlık bilgi verirlerse tekrar gitmek isteyenlere faydalı olur.