Karadeniz Pet

4 aydır birliktelik ama tık yok

Limon&Fıstık

Meraklı Üye
Şımarık ve zilli 4 aydır birlikteler birbirini kaşıma yem verme herşey mevcut dişide erkekte çok kızışmış yuvaya girip çıkmaz sürekli var ama bizimkilerde tık yok birde erkek kaç yaşına kadar çiftleşir

Son düzenleme:
Erkek normal şartlarda 4 yaşına kadar çiftleşir. Sonra verim alman zor olur.

O zaman ben boşuna bekliyorum şımarık(erkek) 6 yaşında çünkü çok istedim yavru almak ama kısmet olmayacak demek ki:(

Ben öyle diye biliyorum ama yinede konuyu güncel tutun illaki yorum yapan olacaktır.

Kod:
Ben öyle diye biliyorum ama yinede konuyu güncel tutun illaki yorum yapan olacaktır.

Hayırlısı diyelim o zaman şımarık benim için çok önemli 1 yavrusu olsa bile razıyım yeter ki Allah hayırlı ömürler versin bişey olursa teselli olur benim için kuşlarıma çok bağlayım çünkü

Kod:

Hayırlısı diyelim o zaman şımarık benim için çok önemli 1 yavrusu olsa bile razıyım yeter ki Allah hayırlı ömürler versin bişey olursa teselli olur benim için kuşlarıma çok bağlayım çünkü

Keşke herkes bukadar bağlı olabilse.

Keşke öyle olsa ya benim için değerli hergün ilgi alaka herşey dört dörtlük ama şımarığa 5.5 yıl tek baktım ama zilliyle çok iyi anlaşıyorlar çok istiyorum yavru almak yadigarı olarak kalır

İnşallah diyelim ozaman allah istedikten sonra hicbirşey imkansız değildir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...dan-kac-yasina-kadar-yavru-alinabilir-56.html

Hülya hanım buyrun inceleyin sizi sevindirecek bir konu geç kalmış değilsiniz benim aklımda dişi kuş kalmış erkekten 6 yaşına kadar yavru alınabiliniyormuş :)

Inşallah beklemeye devam inşallah bende yazarım sonunda oldu diye diğer açtığım konulara bakarsanız şımarık ve zillinin fotolarını görebilirsiniz telden girdiğim için foto yükleyemiyorum

Bende telefondan giriyorum linkini yolladığım konuya baktınızmı ?

bendede aynı sorun var 3 ay dır birlikteler yem verme kaşıyo öpüşme var ama çiftleşme yok dişi ceresi yanıyo adeta , nijer ve kalamar kemiği mevcut dişi yuvalığa girip çıkıyo ama yumurta yok.

ta9y2ada.jpg
2ujape9y.jpg
6yte8atu.jpg
ugy4unaz.jpg
3epyvu3u.jpg
uty6ahud.jpg
benybupu.jpg
sy3e6ehe.jpg
me2yjyha.jpg

Şımarık ve zillinin son halleri ben yavru alamayacak mıyım ustalar bi baksa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şımarık ve zilli 4 aydır birlikteler birbirini kaşıma yem verme herşey mevcut dişide erkekte çok kızışmış yuvaya girip çıkmaz sürekli var ama bizimkilerde tık yok birde erkek kaç yaşına kadar çiftleşir

4 aydır yavru olmadıysa artık zor olur bu saaten sonra

Bence alınır ama sessiz sakin rahat bıralırsanız ve sadece yem su mama için rahatsız edin bakmayın yani pek

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

4 aydır yavru olmadıysa artık zor olur bu saaten sonra

Öyle mi diyorsunuz birbirlerini kaşıyorlar yem kusuyor erkek dişiye dişi yuvayı kemiriyor ve sürekli birlikte yuvaya girip çıkıyorlar yine de umut yok mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Bence alınır ama sessiz sakin rahat bıralırsanız ve sadece yem su mama için rahatsız edin bakmayın yani pek

Tüm gün bulundukları odaya girmiyoruz sadece akşam giriyoruz ve tüm gün güneş alıyorlar başka odaya mı almam lazım

Biraz daha bekleyin olmuyorsa başka bir çift alın genç aynı ortama koyun birbirlerini tetiklerler bakarsınız.

Geri