petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 aydır birliktelik ama tık yok

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Şımarık ve zilli 4 aydır birlikteler birbirini kaşıma yem verme herşey mevcut dişide erkekte çok kızışmış yuvaya girip çıkmaz sürekli var ama bizimkilerde tık yok birde erkek kaç yaşına kadar çiftleşir

#1 Hülya & Nebil UÇAK, 29 Mart 2014
    Son düzenleme: 29 Mart 2014
  2. tansel canbaz

Erkek normal şartlarda 4 yaşına kadar çiftleşir. Sonra verim alman zor olur.

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    O zaman ben boşuna bekliyorum şımarık(erkek) 6 yaşında çünkü çok istedim yavru almak ama kısmet olmayacak demek ki:(

4. tansel canbaz

Dişi kuşunuz yavrumu ?

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Hayır yavru değil 1,5-2 yaş arası daha önce yavru alınmış ve çere rengi koyu kahverengi yuvayı kemiriyor erkekle birlikte sürekli yuvada vakit geçiriyor ama çiftleşme yok hiç umut yok mu acaba erkekten yavru almak için

6. tansel canbaz

Ben öyle diye biliyorum ama yinede konuyu güncel tutun illaki yorum yapan olacaktır.

7. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Kod:
    Hayırlısı diyelim o zaman şımarık benim için çok önemli 1 yavrusu olsa bile razıyım yeter ki Allah hayırlı ömürler versin bişey olursa teselli olur benim için kuşlarıma çok bağlayım çünkü

8. tansel canbaz

Keşke herkes bukadar bağlı olabilse.

9. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Keşke öyle olsa ya benim için değerli hergün ilgi alaka herşey dört dörtlük ama şımarığa 5.5 yıl tek baktım ama zilliyle çok iyi anlaşıyorlar çok istiyorum yavru almak yadigarı olarak kalır

10. tansel canbaz

İnşallah diyelim ozaman allah istedikten sonra hicbirşey imkansız değildir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:59 --

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...dan-kac-yasina-kadar-yavru-alinabilir-56.html

Hülya hanım buyrun inceleyin sizi sevindirecek bir konu geç kalmış değilsiniz benim aklımda dişi kuş kalmış erkekten 6 yaşına kadar yavru alınabiliniyormuş :)

11. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Inşallah beklemeye devam inşallah bende yazarım sonunda oldu diye diğer açtığım konulara bakarsanız şımarık ve zillinin fotolarını görebilirsiniz telden girdiğim için foto yükleyemiyorum

12. tansel canbaz

Bende telefondan giriyorum linkini yolladığım konuya baktınızmı ?

13. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Evet baktım tansel bey inşallah bende yavru sahibi olurum en kısa zamanda beklemeye devam o zaman

14. tansel canbaz

İnşallah :)

15. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bendede aynı sorun var 3 ay dır birlikteler yem verme kaşıyo öpüşme var ama çiftleşme yok dişi ceresi yanıyo adeta , nijer ve kalamar kemiği mevcut dişi yuvalığa girip çıkıyo ama yumurta yok.

16. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Şımarık ve zillinin son halleri ben yavru alamayacak mıyım ustalar bi baksa

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

17. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    4 aydır yavru olmadıysa artık zor olur bu saaten sonra

18. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Bence alınır ama sessiz sakin rahat bıralırsanız ve sadece yem su mama için rahatsız edin bakmayın yani pek

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

19. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Öyle mi diyorsunuz birbirlerini kaşıyorlar yem kusuyor erkek dişiye dişi yuvayı kemiriyor ve sürekli birlikte yuvaya girip çıkıyorlar yine de umut yok mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:06 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Tüm gün bulundukları odaya girmiyoruz sadece akşam giriyoruz ve tüm gün güneş alıyorlar başka odaya mı almam lazım

20. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Biraz daha bekleyin olmuyorsa başka bir çift alın genç aynı ortama koyun birbirlerini tetiklerler bakarsınız.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Sayfayı Paylaş