Karadeniz Pet

4 aylık bu oğlan çok can yakacak maşallah

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Damızlık adaylarından bir erkek yavrum. Kismetse ocak sonu eşe atılacak artık. Salma da dişileri kovalamaktan helak oluyor :) :)
Maşallah

Maşallah.Ömrü uzun yavruları çok olur İnşallah.

Maşallah Güzel Kuş :)

Masallah cok guzel sari yuz..Bu parti de bende sariyuzleri damizliga cektim..cok hosuma gidiyorlar ve duzgun eslemelerde cok guzel renkte yavrular veriyor.

Masallah cok guzel sari yuz..Bu parti de bende sariyuzleri damizliga cektim..cok hosuma gidiyorlar ve duzgun eslemelerde cok guzel renkte yavrular veriyor.

Sağol usta bu sarı yüzden çok altın yüz oldu :) sarı yüzler her zaman favorim beyaz mor çekinik bir dişim var onla eşleyeceğim işallah kismetse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:54 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

Maşallah, gayet iyi olmuş.

Sağol usta annesinin benzeri çıkmıyor dedim dedim daha iyisi oldu bu :)

insallah bol bol saglikli yavrular verirler..Bence Subatta hazir bu delikanli :)

insallah bol bol saglikli yavrular verirler..Bence Subatta hazir bu delikanli :)

Hazır hazır :) salmada ki dişiler tünekler ve suluklar çok çekiyor bundan :) bende erken gelişme problemi var bu aralar kuşlarda ortamdan mi nedir bilemedim. 3 aylık dişi yumurtladı yattı

Bu kuşları daha fazla bekletme,acilinden eşe atmalisin.