petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 aylık erkekle 1 yaş üstü dişi eşleşir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hüseyin Abi tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba,

henüz 4 aylık bir erkek kuş ile 1 yıl 2 aylık dişi çiftleşir mi?

erkek kuşu ne zaman yanına koymak lazım?

saygılar

2. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hüseyin bey olmaz diye birşey yok ama şuan için çok erken , bende 7 aylık ve sonrasında erkeği eşe atmanız mantıklı olur.Ama yan yana koymak istersenizde sıkıntı olacağını sanmıyorum.

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

uzamanlar 6 aylık kucuk kuşlari çifleştirmeyi uygun görmüyor dostum. sen aynına koy birbirlerine alirana kadar buyur zaten 4 aylıksa suanda subat ayında tam bir olgun olacaktir.

4. Hüseyin Abi

Hüseyin Abi New Member

Beğenileri:
    0
    öyleyse birkaç ay daha ayrı ilgilenip, yan yana koyayım.

teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

belki kuşlar arasında çok ay farkı olursa eş olamazlar diye düşündüğümden sordum. dediğiniz gibi en iyisi birkaç ay daha beklemek.

5. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    En doğrusu o şekilde olur. Erkeği ayrı kafeste beslerseniz kızışması daha kolay olur ve eşleştirme yaptığınızda sonuca daha çabuk ulaşırsınız.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evet bir kaç ay daha bekle dostum.ayrı kafese alabiliyorsan ayrı bir kafese al birbirlerini görecek şekilde koy eğer yoksa aynı kafese koy...

7. hageli

hageli Guest

Bence aralarındakı baya fark var erkegı degısmen gerek.

Sayfayı Paylaş