petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 aylık muhabbet kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdüssamed ŞİŞMAN tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Abdüssamed ŞİŞMAN

Ben mesela dün alıştırdım biraz ama bugün yine yaklaştım hemen kaçtı elime bir kere bile gelmedi 2 kere karnına dokunabildim bidada dokunamadım ben kafese yaklaştığım anda kaçıyo sanki beni unutuyo hemen :confused:

2. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Daha sık onunla konuşun daha az temas etmeye çalışın o kendi atlasın elinize

3. Abdüssamed ŞİŞMAN

Elimi kafeste bekletmemi istiyorsun ama kafese elimi soktuğum anda kafesin tabanına kaçıyor bir kere elimle arasında 1cm kalmıştı ama yine kaçtı.:(

4. Abdüssamed ŞİŞMAN

Bir de 1 hafta oldu alalı 4 aylık

5. Mehmet ŞEKER

sık sık ve sabır

6. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    4 aylık eğitmesi zor olur,sen elini hiç sokma kafese kafesi yakınına al onu izle yanında sesli kitap oku ,sakin sakin konuş 1 hafta sonra eline yem dök ver kaçsada hemen çekme ellini

7. Abdüssamed ŞİŞMAN

Mehmet abi hep açtığım konularda sabır sabır deyip duruon en iyi cevap ali abinin platin üye olmayı hak ediyor

8. Abdüssamed ŞİŞMAN

Bir de bazen sokuyom elimi kafese yem yemeye gidemiyo korkusundan sıçtığı bokları yiyo

9. Mehmet ŞEKER

yavaaaaşşş.. bu ifade iyi olmadı.. s.çmak yerine yaptığı felan yazsaydın iyi olurdu

10. Abdüssamed ŞİŞMAN

11. Mehmet ŞEKER

her zaman böyle olmak en iyisi. hele ki böyle topluluk olan bir forumda.

Sayfayı Paylaş