Karadeniz Pet

4 Aylık Yavru Elimden Korkuyor Yardım...

E

ENES BASKIN

Guest
Merhaba.Yavruyu alali 3 gün oldu sesime adına çok iyi alıştı fakat ben yanına gidince hemen tünekten aşağı inuyor bir süre sonra çıkıyor ve elimden çok korkuyor ne zaman alışır ve ne yapmam lazim yardımlarinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ya arkadaş iyi ki işimiz düştü bir kişi de mi yardım etmez ben bildiklerime cevabı esirgemiyorum ama kaç kişi okumuş geçmiş cok sağolun gerçekten !

Merhaba.Yavruyu alali 3 gün oldu sesime adına çok iyi alıştı fakat ben yanına gidince hemen tünekten aşağı inuyor bir süre sonra çıkıyor ve elimden çok korkuyor ne zaman alışır ve ne yapmam lazim yardımlarinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:25 --

Ya arkadaş iyi ki işimiz düştü bir kişi de mi yardım etmez ben bildiklerime cevabı esirgemiyorum ama kaç kişi okumuş geçmiş cok sağolun gerçekten !

Kafasina kaynar su dokun? Sakin ol once.
Uc gun daha coook erken... Biraz daha sabretmeniz gerek, elinizden korkuyor kus. Yapabileceginiz sey yemlikleri kafesin disina asmak, boylelikle kafesten disari avlamis olursunuz. Sonra yemlikleri kaldirip elinizden yemesini saglayin, bu sirada acliktan olmemesine dikkat etin. Uc gun degil uc ay bile surebilir bu...

Sanırım öldü suyu dökünce :) Saka bir yana çok ilgileniyorum fakat korkusu devam ediyor başka bir yolu yok mu bunun ?

Sanırım öldü suyu dökünce :) Saka bir yana çok ilgileniyorum fakat korkusu devam ediyor başka bir yolu yok mu bunun ?

Bilmiyorum, bazi kuslarda ise yariyor, bazilarinda yaramiyor, bazilari dogustan insanlara yakin, bazilari seksen sene yasasa insana yaklasmayacak gibi... Deneyin yine de. Bi sey kaybetmezsiniz

Geri