petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 çift bu salmada yaşarmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tufan ceran tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. tufan ceran

Arkadaşlar 4 çift kuşum var Şu an ayrı ayrı 4 kafeste yaşıyorlar.Ancak 4 kafes ev içinde hem dağınık hemde yem tüy saçılmasına neden oluyordu.Bende 100 cm boy 80cm derinlik 80 cm de genişliği olan medefeden bir kafes yaptırdım.paslanmaz ön tel ve 4 tanede yuvalık koyurdum.Güzel de oldu. 4 çift bu salmada yaşarmı.Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

2. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
  3. tufan ceran

Kafes şu an marangozda haftasonu alacam.Bu yüzden resim ekleyemedim.Eğer beslenmez derseniz cennet papağanı üreten bir arkadaşa verecem kafesi.

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Ayrı kafeslerden bir araya atınca kavga da çıkabilir. Bildiğim kadarıyla salmaya yavruluktan atılıyor kuşlar orada alışıp büyüyorlar ve de salmaya fazla erkek atılması gerekiyor..

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    2 erkek 3 dişi ve 4 yuva takmanızı öneririm, ben 155 x 100 x 50 cm salada 7 kuş besledim, çok sorun olmuyor...ama kuşlar aynı ortamda büyümesi ye kavga etmeyen kuşlar olması önerilir...

Sayfayı Paylaş