petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 günde 4 kalamar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Pasa89 tarafından 21 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar 1 ay önce aldigim ve ese attığım disi kusum cok fazla kalamar tuketiyor. Saglikli görünüyor. Kalsiyum eksigi var yuva hazirliginda desem de 2 3 saatte orta boy kalamar kemigini bitiriyor. Diğer kuslarimda alisik olduğum bir durum değil hasta olabilir mi? Ekstra vitamin falan vermem gerekir mi

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Hasta degildir. Ya kalsiyum ihtiyacini karsiliyordur ya da yumurta hazirligindadir.

3. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    O kadar fazla tuketildigini görmemiştim :) yorumunuz icin tesekkur ederim

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba Levent abi nasilsin :) evet var ama o kadar fazla degil yani yiyor kuş hayret ettim 2 3 saat gibi bir sure icinde kalamarin ahi gitti vahi kaldi Taban kumunu bu aralar temizledim kirip atsaydi gorurdum illaki

Sayfayı Paylaş