petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4 gündür yem yemiyor su içmiyorlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve onurbozan tarafından 24 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. onurbozan
    Gizli

onurbozan Guest

Arkadaşlar ben 4 gün önce 1 çift kuş aldım ama 4 gündür yem yemediler su içmediler ortam değişikliği diye düşündüm ama bu gidişle açlıktan ölecekler :S:confused:

2. hamdobolt
    Gizli

hamdobolt Guest

normaldir ilk hafta

3. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    4 gündür su veya yem yemeseler şimdiye ölmüşlerdi, senin görmediğin zaman kendilerini güvende isettiği zaman onlar yiyordur.

4. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Bende 3 gün önce almıştım daha bugün yediğini gördüm yem. Öyle kıpırdamadan duruyordu. Ama zamanla yavaş yavaş Açılıyorlar. Merak etme.

5. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

alalı 4 gün olmuş 3 gün içinde ölmediyse demekki yiyor.

6. bekir
    Gizli

bekir Guest

diğer arkadaşların da dediği gibi yem yiyorlardır ayrıca erkek kuşun tüy dökümünde bilgin olsun

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Hayret krakere bir şey diyen olmamış genelde hep zararlı kaldırın tahta tünek kullanın derdi ustalar ama bu sefer kimse fark etmemiş.
    Arkadaşım ben yeni aldığım kuşun yem yediğini gözümle belki bir ay sonra gördüm.

8. Adanali

Adanali New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlar genellikle ilk alındıkları 4. 5. günler öyle olurlar ortama alışması vs. yem yemezler sessiz sakin dururlar ama bi öttüler mi durdurana aşk olsun :) merak etmeyin bir sorunları yoktur sabredin alışmalarını göreceksiniz hayırlı olsun arkadaş :)

9. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Evet zararlı ama forumda kraker yapılışı var oradan yapsalar bir zararı olmaz ki bu sanırım hazır kraker

10. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sizin haberiniz olmadan yiyorlardır. Yemeselerde bir süre sonra artık dayanamayıp yerler diye düşünüyorum.

11. Mete dikmen

Mete dikmen New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuşum daha yeni 2 -3 gün fln oldu kendini sevdiriyor elimi soktuğumda kaçmıyor ama elime gelmiyor. Elime alışsındie elime yem alıp yedirdim ama şimdide elimden yem yiyor yem kabından yemiyor nr yapmam lazım lütfen cevaplayın...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu yemek yemiyor su içmiyor