Karadeniz Pet

4 gündür yem yemiyor su içmiyorlar

• Konbuyu başlatan onurbozan
  • Başlangıç tarihi
O

onurbozan

Guest
Arkadaşlar ben 4 gün önce 1 çift kuş aldım ama 4 gündür yem yemediler su içmediler ortam değişikliği diye düşündüm ama bu gidişle açlıktan ölecekler :S:confused:
ndk43.jpg

ndk60.jpg

4 gündür su veya yem yemeseler şimdiye ölmüşlerdi, senin görmediğin zaman kendilerini güvende isettiği zaman onlar yiyordur.

Bende 3 gün önce almıştım daha bugün yediğini gördüm yem. Öyle kıpırdamadan duruyordu. Ama zamanla yavaş yavaş Açılıyorlar. Merak etme.

alalı 4 gün olmuş 3 gün içinde ölmediyse demekki yiyor.

diğer arkadaşların da dediği gibi yem yiyorlardır ayrıca erkek kuşun tüy dökümünde bilgin olsun

Hayret krakere bir şey diyen olmamış genelde hep zararlı kaldırın tahta tünek kullanın derdi ustalar ama bu sefer kimse fark etmemiş.
Arkadaşım ben yeni aldığım kuşun yem yediğini gözümle belki bir ay sonra gördüm.

kuşlar genellikle ilk alındıkları 4. 5. günler öyle olurlar ortama alışması vs. yem yemezler sessiz sakin dururlar ama bi öttüler mi durdurana aşk olsun :) merak etmeyin bir sorunları yoktur sabredin alışmalarını göreceksiniz hayırlı olsun arkadaş :)

Hayret krakere bir şey diyen olmamış genelde hep zararlı kaldırın tahta tünek kullanın derdi ustalar ama bu sefer kimse fark etmemiş.
Arkadaşım ben yeni aldığım kuşun yem yediğini gözümle belki bir ay sonra gördüm.

Evet zararlı ama forumda kraker yapılışı var oradan yapsalar bir zararı olmaz ki bu sanırım hazır kraker

Sizin haberiniz olmadan yiyorlardır. Yemeselerde bir süre sonra artık dayanamayıp yerler diye düşünüyorum.

Benim kuşum daha yeni 2 -3 gün fln oldu kendini sevdiriyor elimi soktuğumda kaçmıyor ama elime gelmiyor. Elime alışsındie elime yem alıp yedirdim ama şimdide elimden yem yiyor yem kabından yemiyor nr yapmam lazım lütfen cevaplayın...

Geri