petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

4. Kelimemiz :D

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 8 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

İlk kelimesi Cicikuştu, ardından Babacık, Cim Bom Bom ve 4. kelime...
    KOCAKARI oldu :D
    Babamın isteği üzerine öğrettim. Şimdi anneme, anneanneme deyip duruyor :D

2. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah hocam.

3. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    en çok sevinen babanız olmuştur

4. Ali Sami Ünal

Her deyişinde gülüyor :D

5. ferhat6060

Çok güzel maşallah :)

6. CN00

CN00 Guest

maşallah aldıkdan ne kadar sonra ögrenmeye başladı hocam

7. Ali Sami Ünal

Sağolun :) kelimeleri 2-3 günde ezberliyor ama elimi mi sevmiyor bilemedim hala elime gelmiyor. Başıma, omzuma, enseme konuyor ama el yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:04 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

3 buçuk ay sonra :)

8. CN00

CN00 Guest

çok iyi inşlah benimkide kısa sürede ögrenir şuan çok ürkek gerçi normal sanırım 3.günümüz :)

9. Ali Sami Ünal

İnşallah :) Bu arada hayırlı olsun. Sakın benim ilk günlerdeki hatalarımı yapmayın da. Aman deyim...

10. grafikerhane

nedir sizin ilk günlerdeki hatanız acaba?

11. Emre GARİP

:D hanımlar babanın isteği oldugunu biliyor mu peki :D

12. Sinan ÇELİK

çok canlı bir kuş maşallah kafanızı şişirir inş konuşmaktan :D

13. Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Bence babanız için de dedecik kelimesini öğretin. :)

14. Ali Sami Ünal

geldiğinde kımıldamıyordu bende bu siteyle karşılaşmamıştım. Kanadına dokundum, parmağıma aldım, kuş sesleri dinlettim, kafesten çıkardım... Ama şimdi aramız çok iyi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:39 --

hayır, bu aramızda bir sır :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:40 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

İnşallah ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:40 --

Aaa, çok iyi bir fikir! Ben karar verememiştim sıradaki kelimeye, bu olabilir. Sağolun :)

15. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    afferim bu cicikuşa :) en büyük cimbombom diye öğretin :)

16. Ali Sami Ünal

tabi öyle de.. kuş için çok zor olmaz mı :D

17. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    benim eski kuş çok net olarak en büyük cimbom diyordu o yüzden söyledim size :)

18. Elif AKDOĞANOĞLU

ilgilenirseniz cümle de öğrenebilir. öğrendikten sonra cümle içindeki kelimeleri karıştırıp çok komik yeni cümleler kurar :) ya da öğrendiği kelimeleri kafasına göre sıralayıp konuşur :)

benim kuşlarımdan biri "seni yerim" "öpücük ver bana" ve "tatlı kuşum"u öğrendikten sonra şöyle bir kombinasyon yapardı :"seni yerim tatlı kuşum öpücük ver bana"

19. Ali Sami Ünal

vay canına, çok güldüm ya :D ben sadece kelime kelime öğrenebilir zannediyordum, cümle öğretmeye hiç çalışmamıştım. Hemen deneyeceğim...!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:31 -->-> Daha önceki mesaj 14:30 --

öğreteceğim ilk uzun cümle bu olsun o zaman :)

20. Elif AKDOĞANOĞLU

kendi kafalarına göre cümle türetip de komik şeyler ortaya çıkardıkları zaman gülmekten yerlere düşerdik :) çok eğlenceli ve zevkli oluyor, tavsiye ederim ;)

Sayfayı Paylaş