Karadeniz Pet

4.levent civarı damızlık dişi arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sem

Yeni Üye
Selamın aleyküm.
Eşi ölen kuşa dişi arıyorum. Petshoptan almak istemiyorum. Forumdaki üreticiler çok uzak kalıyor. Varsa 4.levent kağıthane civarı üretici elden teslim alırım.

Abi valla çok iyi olur.bi de resim atabilirseniz

Ben Maltepede oturuyorum da iş yerim Mecidiyeköyde. Getirebilirim oraya.
Ne renk düşünüyorsun?

Ustadim Masallah kuslariniz herkesin dilinde ben damizlik erkek istiyorum yardimci olursaniz cok sevirim

Malesef yaziyor :)hatay yaziyor diye kus bulamiyorum :) burda da pek vasıflı kus yok. Yardimci olursan cok memnun olurum. Ayrica kusum ayagi hakkinda bi konu acmistim tecrubelerinden yararlanmak isterim

Ben Maltepede oturuyorum da iş yerim Mecidiyeköyde. Getirebilirim oraya.
Ne renk düşünüyorsun?

Rengi farketmez hocam. Önemli olan 1 yaşlarında bakıcı eşiyle anlaşabilecek ürkek olmayan uysal bi kuş olsun. Sizin kuşlarınızdan şüphe olmaz zaten Yarın getirebilirseniz hemen alabilirim. Fiyatta da anlaşırsak

Kusura bakma, kuşu bekletemem o saate kadar erken geçecem karşıya. İmkanın varsa yarın sen buyur gel yerime. Huzur evi Metro durağına yürüyerek 10 dak mesafede evim.

Gelmek isterim ama hiç bilmiyorum oraları. Ben hafta içi 3 ten sonra haftasonu her saat müsaitim. Size uygun bi vakit varsa olur. Olmazsa canınız sağolsun.

Gelmek isterim ama hiç bilmiyorum oraları. Ben hafta içi 3 ten sonra haftasonu her saat müsaitim. Size uygun bi vakit varsa olur. Olmazsa canınız sağolsun.

Metro ile yeni kapı. Oradan marmaray ile ayrılık çeşme, oradan metro ile huzur evi. :)
Yarın öğlenden sonra müsaitim. Başka tülü olmayacak gibi. :)

Metro ile yeni kapı. Oradan marmaray ile ayrılık çeşme, oradan metro ile huzur evi. :)
Yarın öğlenden sonra müsaitim. Başka tülü olmayacak gibi. :)

Yok levent abi gözüm kesmedi o kadar yolu. Sağol ilgin için. Yokmu yakınlarda üretici. Petshoplara kalıcaz yine.

kayseriyeye ulaşımın veya bir tanıdığın bağlantısı varsa ben bir kaç ahafta sonra istanbula gideceğim istersen getirebilirim yanımdak kuşu hususi araçla gidip geleceğim.

Yardim teklifin bile cok mutlu etti tesekkur ederim. Kayseri dostlarım var. Giderken bi haber verirsen sevirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri