Karadeniz Pet

4 ve 10 Aylık 6 Tane Muhabbet Kuşu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhabbet32

Paylaşımcı Üye
01 - Irkı: Yerli Sanırım emin değilim.

02 - Cinsiyeti: 7 erkek 4 dişi(Kırmızı Gözlü)

03 - Yaşı:3 tane 11 Aylık. 3 Tane 5 Aylık. 5 Tane 45-50 günlük

04- Sağlık Durumu: Süper

05- Bilezik No: Bilezik yok.

06 - Fiyatı: 11'i birden verilecektir 250 TL.

07 - Geçerlilik Tarihi:

08 - Satılan / Alınacak Şehir: İstanbul / Arnavutköy

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Gönderim yoktur.

10 - İrtibat Telefonu: 0535 378 33 49

11 - Mail Adresi:

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi: 11:00- 00:00

13 - Açıklamalar: 5 aylık gruptan tele tutunmuş olan ve 11 Aylık gruptan mavi beyaz olan hariç diğerleri sahiplendirilecektir. Evde beslediğim çiftlerimin yavrularıdır. 5 Aylık gruptakilerin en soldaki kırmızı gözlü ve dişi. En küçük yavru gruptan turkuaz ve gri göğüs olan erkek diğer 3 tanesi kırmızı gözlü ve dişidir. Lutino değiller. Dişilerin tamamı kırmızı göz olmakla birlikte renklerinden de belli lutino değiller. Ayrıca göz renkleri de lutino ya da albinolar kadar kırmızı değil. Hiçbir sağlık sıkıntıları yok. 11 ve 5 aylık gruptakilerin kafese elimi uzattığımda parmağıma kur yapıyorlar öpüyorlar filan. Yani kaçmıyorlar. Kuşları hiç bırakmadığım için ne kadar insana alışıklar bilemiyorum. Kuşların 11'i birden verilecektir.

AŞAĞIDAKİLER 5 AYLIK

X4A3rD.jpg

bb3Edj.jpg

dbpNAn.jpg

5VJn1d.jpg

AJaXdq.jpg

0DdpoL.jpg

AŞAĞIDAKİLER 11 AYLIK
4l4Vvq.jpg

J21zyn.jpg

OMgzpA.jpg

z4Xp74.jpg

AŞAĞIDAKİLER 45-50 GÜNLÜKLER

OEZDLQ.jpg

znVMB6.jpg

G3kD06.jpg

yVlq3y.jpg

WbZDG2.jpg

3Aazp2.jpg

RQVDO6.jpg

pEonGm.jpg

Nk4DO5.jpg

aXDY15.jpg

Son düzenleme:
Maşallah kuşlar gayet sağlılı gözüküyor fakat TASLAYA UYGUN olarak düzenleyelim lütfen... Alana da satana da hayırlı olsun

Sadece toptan mi satilik?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dişime göz dikene kafa atarım
53cb515ed5b547649df68d733f270714.png

Şaka bir yana yavrular güzele benziyor da yavruları bebekken sık sık eline aldın mı alışkın mı ?​

Maşallah hepsine.Hayırlı alışverişler. (İlanınızı şablona uygun olarak düzenleyiniz)

Dişime göz dikene kafa atarım
53cb515ed5b547649df68d733f270714.png

Şaka bir yana yavrular güzele benziyor da yavruları bebekken sık sık eline aldın mı alışkın mı ?​

Sık sık elime almadım. Belirttiğim gibi bu grinin olduğu 10 aylık olanlar daha insancıl. Kafese elimi uzattığımda parmaklarımla oynuyorlar. Dışarı bırakmadığım içi ne derece insana yakınlar bilemiyorum. Lakin bir tanesini sahiplendirmiştim geçen ay. Ele geldiğini insandan korkmadığını söylüyorlar.

Sadece toptan mi satilik?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tamamını vermek istiyorum çünkü bakacak durumda değilim. Çok oldular ev de müsait değil ben de ilgilenemiyorum. Ev de 15 tane kuş oldular.

Maşallah hepsine.Hayırlı alışverişler. (İlanınızı şablona uygun olarak düzenleyiniz)

Aradım ama şablon nerde bulamadım. İlan verirken ne soruyorsa onu yazdım resim ve üstüne de açıklama ekledim. :(

Alt kafesten sarı yeşil erkek gri erkek mavi beyaz erkek ve sarı dişi dördünü alsak fiyatta bir indirim olur mu acaba
İlk mesajimda belirttigim gibi mavi beyaz ve üst kafeste teldeki sarı sahiplendirilecekler arasında değildir. Dişi olan kirmizi gozlu sarı ve kül rengi gri karisik renklidir. Bunlar haricinde herhangi 4 tanesi 150 TL olur. Whatsapp tan farklı fotolarda gonderebilirim.

Konu günceldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri